Tree Development Group

Tree Development Group to firma deweloperska, koncentrująca się na ofercie mieszkaniowej, przygotowująca apartamenty oraz domy. Wszystkie inwestycji cechuje kameralna zabudowa oraz znakomita lokalizacja. Działalność naszej grupy deweloperskiej to już 10 lat. Przez tak długi okres zaufało naszej firmie kilkaset osób, decydując się na zamieszkanie w idealnie przygotowanych mieszkaniach, domach i apartamentach. Nasze działania cechuje długofalowość oraz wybieganie w przyszłość co ma odbicie w kolejnych inwestycjach. Nasi Klienci to dla nas najlepsza reklama, ich zadowolenie to nasz sukces. Z tych powodów u nas kupuje się jedynie nowoczesne apartamenty, mieszkania czy domy, znajdujące się w najlepszych lokalizacjach miejskich, a także wykonanych w najwyższym standardzie. Wszystko dopełnia cena, niezwykle atrakcyjna.

Zespół Tree Development Group tworzą jedynie osoby doświadczenie, mające wieloletnią praktykę w branży. To najlepsi architekci, inżynierowie, specjaliści od zarządzaniem projektami, a także fachowcy zajmujący się marketingiem i sprzedażą. Ogromną wagę przykładamy do współpracy z bankami, którzy uczestnicząc w naszych projektach znacznie podnoszą bezpieczeństwo ich realizacji i pozwalają obdarzyć nas zaufaniem.

Naszym celem jest znajdowanie tylko najlepszych lokalizacji, które cechują się ogromnym prestiżem. Wiemy jak ważne jest korzystanie tylko z najlepszych materiałów budowlanych i tworzenie projektów w oparciu o nowoczesną architekturę która nigdy się nie zestarzeje. Wszystkie nasze moce skierowane są w kierunku realizacji inwestycji które stają się w pełni bezpieczne, oznaczają wygodę i luksus przyszłych nabywców. Wygoda oraz spokój Państwa to dla nas wyzwanie, któremu w pełni jesteśmy w stanie sprostać. Proponujemy obiekty nie tylko z funkcją mieszkalną. Gwarantujemy pełną infrastrukturę w pełni dopasowaną do wysokich wymagań różnych grup Klientów.

Wśród naszych licznych realizacji należy przytoczyć niezwykle prestiżowe osiedle apartamentów i mieszkań Narutowicza Residence. Osiedle Botanicum obok Parku na Zdrowiu, a także osiedle Brzozowa Aleja składające się z komfortowych domów i apartamentów. W 2017 roku rozpoczęliśmy też budowę Central Park Apartments położonego w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Poniatowskiego i ulicy Piotrkowskiej oraz osiedla Atrium Radogoszcz w spokojnej i zielonej części Łodzi. Najnowszym projektem Tree Development Group są Apartamenty Dolny Sopot – kompleks luksusowych apartamentów w prestiżowej i zielonej dzielnicy nadmorskiego kurortu. W przygotowaniu znajdują się także nowe projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz kolejne inwestycje w Łodzi.

Adres dewelopera:
ul. Narutowicza 49 lok. 2, 90-130 Łódź
Tel: 42 661 99 77
Email: biuro@treedevelopment.com