Tryboń PPI

Działalność naszej firmy opiera się na założeniach związanych z przygotowaniem mieszkań i apartamentów które odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wiemy czego oczekują osoby poszukujące nowych mieszkań dzięki czemu możemy spełniać ich marzenia w sposób profesjonalny. Począwszy od prac projektowych, poprzez zarządzanie i administrowanie inwestycją. TRYBOŃ PPI może pochwalić się realizacją licznych inwestycji na wysokim poziomie i pozytywnymi opiniami Klientów. Najwyższe standardy realizacji obiektów w połączeniu z przystępną ceną – to jest to czego oczekują Klienci. Odróżniamy się od innych deweloperów tym, że przygotowujemy kameralne projekty mające wysoki standard. Dodatkowo atutem naszych inwestycji jest ich doskonała lokalizacja. Wybieramy tylko miejsca znajdujące się w miejscach z rozbudowaną infrastrukturą miejską i systemem komunikacji miejskiej

Od roku 1990 prowadzimy działalność i przez ten czas osiągnęliśmy liczne sukcesy. Ponad dwie dekady to szmat czasu, jednak mimo licznych zmian na rynku, doskonale się na nim odnajdujemy i niezmiennie przez 25 lat TRYBOŃ PPI przygotowuje mieszkania o najlepszym standardzie.

Połączenie wiedzy i pasji – Krzysztofa Trybonia to początek spółki TRYBOŃ PPI. Ten znany architekt postanowił realizować coś innego niż do tej pory znał rynek, wyróżniające się obiekty, realizować swoje marzenia z korzyściami dla przyszłych odbiorców. Dzięki temu udało się stworzyć firmę inną niż wszystkie.

Pierwsze lata działalności były związane z biurem projektowym. Następnie firma TRYBOŃ PPI zaczęła przygotowywać i realizować projekty deweloperskie, które cechuje funkcjonalność, wysoki standard i przystępne ceny.

Warto zaznaczyć, że sam projekt architektoniczny to za mało. Bo nawet jeżeli jest idealny w każdym calu to liczy się również jego realizacja na najwyższym poziomie. Dlatego też z uwagi na to, iż realizujemy wszystkie etapy związane z naszymi inwestycjami to możecie mieć pewność, że otrzymacie wszystko co najlepsze. Trzymamy rękę na pulsie, mamy pieczę nad każdym elementem, od projektowania po oddanie lokali do użytkowania

Adres dewelopera:
ul. Serocka 27 lok. 1, 04-333 Warszawa
Tel: 22 509 65 00
Email: marta.michalska@tppi.pl

Inwestycje dewelopera:

Siedzibna 38
Siedzibna 38
Warszawa, Targówek, ul. Siedzibna 38