Turret Development

Turret Development to grupa funkcjonująca na polskim rynku od roku 1998. Naszą flagową inwestycją jest Zielone Zacisze, nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku. To tutaj, przez okres sześciu lat, od 2001 roku, do 2007 roku przygotowanych zostało 1500 mieszkań. Oczywiście nasze portfolio to również inne inwestycje, takie jak Osiedle Zielony Żoliborz, Wola Tower. Podsumowując, od początku działalności, Turret Development zrealizował ponad 3000 mieszkań.

Turret Development to firma specjalizująca się w przygotowaniu dużych i nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Nasze projekty nacechowane są najwyższą jakością realizacji i wysokim standardem. Współpracujemy z największymi bankami dzięki czemu przygotowaliśmy doskonałe warunki dla naszych klientów odnośnie kredytowania zakupu lokali mieszkaniowych. Jesteśmy członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich, posiadamy Certyfikaty Dewelopera które wystawia renomowany Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Kierujemy się misją która sprawia, że zawsze wychodzimy naprzeciw temu czego oczekują Klienci od profesjonalnych deweloperów. Aby zaprezentować znakomicie nasze oferty, nasze inwestycje, biura sprzedaży czekają na Państwa przez 7 dni w tygodniu. Co ważne, doceniono nas w plebiscycie Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań, które przygotowane są przez Murator Expo. Nasze osiągnięcia to nagroda „Atrakcyjność oferty” oraz „Jakość obsługi klienta”

Adres dewelopera:
ul. Racławicka 114, 02-634 Warszawa
Tel: 22 301 01 56
Email: office@turret.com.pl
Adres www: