1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. TYNKBUD1

TYNKBUD1

„TYNKBUD1” spółka z o.o. to firma budowlana która została założona 23 lata temu. Celem założenia firmy była chęć dzielenia się pasją, zarówno właścicieli jak i pracowników firmy. To pasja do doskonałego budowania, do realizowania inwestycji według nowoczesnych wytycznych i standardów. TYNKBUD1 który powstał w 1993 roku, w roku 2007 zdecydował się wejść na rynek usług deweloperskich. To była doskonała decyzja, od prawie 10 lat firma z sukcesami realizuje kolejne inwestycje. Działania firmy koncentrują się warszawskim rynku deweloperskim, a większość inwestycji to budowa osiedli mieszkaniowych. Do dnia dzisiejszego firma TYNKBUD1 oddała do użytkowania ponad 3800 mieszkań oraz lokali usługowych.

Warto podkreślić, że w ramach prowadzonych przez TYNKBUD1 prac budowlanych, firma koncentruje się na wszystkich aspektach, całym cyklu realizacyjnym. Czyli w ramach generalnego wykonawstwa proponuje usługi od momentu przejęcia terenu, a skończywszy na przekazanie gotowej inwestycji inwestorowi. TYNKBUD1 działa w oparciu o własne środki finansowe dzięki czemu każdy Klient otrzymuje gwarancję stabilności finansowej, pełnego bezpieczeństwa przygotowania inwestycji.

O wysokiej jakości usług naszej firmy niech świadczy fakt, że w roku 2002 otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z normami PN-EN ISO 9001:2009, który jest regularnie odnawiany. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Adres dewelopera:
ul. Batalionu Włochy 14, 02-482 Warszawa
Tel: 22 863 17 11
Email: biuro@tynkbud1.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Ostrobramska 130
Ostrobramska 130
Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska
Czapelska 36
Czapelska 36
Warszawa, Praga-Południe, ul. Czapelska