1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Urbanica

Urbanica

Urbanica jest to grupa spółek która zajmuje się realizacją projektach na trzech głównych, najważniejszych rynkach nieruchomości w Polsce: mieszkaniowym, budynków biurowych oraz magazynowych.

Urbanica w Polsce działa od roku 2004, skupiając się na działalności na terenie województwa łódzkiego. Nieruchomości które realizujemy z uwagi na swój wyjątkowy charakter cieszą się ogromną powodzeniem. Poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych przywracamy do życia miejsca, które wydawały się być już dawno skazane na niebyt

Nasze plany realizujemy w oparciu o współpracę ze starannie dobranymi i najlepszymi, najbardziej renomowanymi pracowniami architektonicznymi, do których zaliczają się: 'APA Kuryłowicz&Associates", „Jems Architekci", „Lipski i Wujek", „Diehl Architekci". Niezwykle dynamiczny rozwój miasta Łódź, a równocześnie coraz większa liczba inwestorów, jednoznacznie pokazuje, że miasto to ponownie, niczym w XIX wieku, jest „ziemią obiecaną”. Urbanica z całą stanowczością uważa, że Łódź ma przed sobą niezwykłe perspektywy.

Adres dewelopera:
93-578 Łódź, ul. Wróblewskiego 18
Tel: 42 681 90 35
Email: info@urbanica.pl
Adres www: