Vantage Development

Vantage Development S.A. to obecnie czołowa firma jeżeli mowa o dynamicznym rozwoju na rynku usług deweloperskich w naszym kraju. Vantage Development koncentruje swoje działania na rynku wrocławskim, gdzie w chwili obecnej przygotowywane są liczne inwestycje mieszkaniowe takie jak Promenady Wrocławskie czy osiedle Centauris, jak i inwestycje w obiekty handlowe oraz biurowe.

Vantage Development realizuje swoje inwestycje tylko w starannie dobranych i najlepszych lokalizacjach Wrocławia. Dzięki stosowaniu się do najlepszych trendów architektonicznych, dzięki inwestowaniu w najlepsze rozwiązania odnośnie infrastruktury, znacząco wpływa na rozwój przestrzeni publicznych. Inwestycje te są unikatowe, a poprzez swoją wyjątkowość gwarantują wszystkim mieszkańcom idealne warunki do życia oraz pracy.

Promenady Wrocławskie to obecnie największa inwestycja naszej firmy, powstająca aż na 15 ha. To inwestycja która zakłada przygotowanie nowej, niezwykle funkcjonalnej dzielnicy miasta, która jest odpowiedzią na liczne zapotrzebowanie, oczekiwania osób chcących mieszkać w idealnych warunkach.

W roku 2015 Raport Emmerson ulokował naszą spółkę na pierwszej pozycji pod względem sprzedanych mieszkań w mieście Wrocław. Ta pozycja to nie jest przypadek, a po prostu świadczy o tym kto jest liderem na rynku deweloperskim Wrocławia oraz że nasz dynamiczny rozwój to nie są tylko puste slogany.

Vantage Development S.A w roku 2016 rozpoczyna kolejne inwestycje, realizację projektów mieszkaniowych na terenie Warszawy. W chwili obecnej rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w pierwszej z nowych inwestycji czyli Living Point Mokotów. Rozpoczynamy również przedsprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Dom Saski.

Jesteśmy członkami Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Równocześnie w roku 2012 zadebiutowaliśmy na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Adres dewelopera:
ul. Dąbrowskiego 44, Wrocław 50-457
Tel: 71 78 600 00
Email: biuro@vantage-sa.pl

Inwestycje dewelopera:

Living Point
Living Point
Warszawa, Mokotów, ul. Konstruktorska
Vena Mokotów
Vena Mokotów
Warszawa, Mokotów, ul. Pory
Nowy Gaj
Nowy Gaj
Wrocław, Krzyki, ul. Żegiestowska
Promenady Wrocławskie
Promenady Wrocławskie
Wrocław,
Dom Saski
Dom Saski
Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzynarodowa