1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Varitex

Varitex

VARITEX to popularna na łódzkim firma, która realizuje się w ramach usług na rynkach inwestycyjnych i nieruchomości. Varitex proponuje swoje usługi już od 25 lat. Firma specjalizuje się w działaniach prowadzących do realizacji inwestycji przemysłowych, użyteczności publicznej, jak i komercyjnych i przemysłowych w całej Polsce.

Od ponad 25 VARITEX działa z sukcesami, proponują usługi inwestycyjne i związane z nieruchomościami. Koncentracja na realizacji inwestycji w dziedzinach komercyjnych, mieszkaniowych, przemysłowych jak i użyteczności publicznej w całej Polsce to znak rozpoznawczy firmy.

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie pozyskiwania gruntów, kompleksowym projektowaniem, przygotowaniem dla klientów wszelkich procedur administracyjnych, a skończywszy na uzyskiwaniu pozwoleń na użytkowanie.

Wiele już zajmujemy się realizowaniem naszych głównym zadań, współpracując przy tym z inwestorami zagranicznymi. Projekty które są przez nas wykonywane odznaczają się wysoką jakością realizacji, dotrzymywaniem wszystkich terminów.

Nasz sukces nie jest przypadkiem. Na każdym etapie działania niezwykłą wagę przykładamy do wysokiego standardu nadzoru, jakości realizowanych prac. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

Adres dewelopera:
ul. Dostawcza 12, 93-231 Łódź
Tel: (42) 254-00-00
Email: sekretariat@varitex.pl