Victoria Dom

Victoria Dom S.A. To wiodący deweloper mieszkaniowy, operujący na warszawskim rynku. Rok 2015 zamknęliśmy zakontraktowaniem 493 mieszkań i domów, dzięki czemu zostaliśmy jednym z liderów wśród warszawskich deweloperów. Zaufanie klientów, przystępnym cenom, a przede wszystkim różnorodnej, ciekawej ofercie cały czas jesteśmy na topie, notujemy rekordowe wyniki sprzedaży

Specjalizacją naszej firmy jest przygotowanie domów jednorodzinnych, a także wielorodzinnych. Wszystko projektujemy w ramach osiedli jak i również budynków pojedynczych. Nasza realizacje są przygotowane w całej Warszawie, obecnie jednak skupiamy się na prawobrzeżnej części miasta. Nasze projekty może znaleźć w takich miejscach jak Wola, Tarchomin, Targówek czy Białołęka. Oferujemy również kolejne inwestycje które będą stopniowo uruchamiane.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do tych którzy poszukują nieruchomości mieszkaniowych w przystępnych cenach. Projekty naszych lokali spełniają najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców, robimy wszystko aby każdy mógł maksymalnie wykorzystać przestrzeń nowych lokali. Dbamy również o to aby osiedla były realizowane w najlepszych lokalizacjach czyli otoczenie terenów zielonych, połączenie bliskości natury z wielkomiejskim życiem. Oczywiście przykładamy ogromną wagę nie tylko do naszych nieruchomości, dbamy o każdy detal części wspólnych, dobieramy dokładnie elementy małej architektury, elementy terenów zielonych. Wszystkie prowadzone przez nas inwestycje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ramach prowadzonych inwestycji dbamy o tradycyjną technologię, korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów budowlanych. Czyli połączenie różnorodnych elementów o najwyższym standardzie to gwarancja doskonałego przygotowania inwestycji.

Regularnie rozwijamy naszą ofertę, stawiamy na coraz więcej możliwości dla odbiorców. W chwili obecnej oprócz domów i mieszkań mogą Państwo skorzystać z ofert na lokale usługowe i handlowe.

Początek naszej firmy datowany jest na 1998 rok, a dziesięć lat później w 2008 roku rozpoczęliśmy działanie jako spółka akcyjna. Wiele lat prowadzenia działalności w usługach deweloperskich sprawiło, że cieszymy się ogromnym poważaniem wśród Klientów, którzy z wielkim entuzjazmem oceniają nowe mieszkania. Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy 30 inwestycji budowlanych w Warszawie. Wszystkie inwestycje zajmują łącznie 146 tys. m2 powierzchni użytkowej i daje to łącznie liczbę około 2000 mieszkań oraz domów

Adres dewelopera:
ul. Kąty Grodziskie 105, 03-289 Warszawa
Tel: 22 741 62 62
Email: sprzedaz@victoriadom.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Verba
Osiedle Verba
Warszawa, Praga-Południe, ul. Nasielska
Viva Garden
Viva Garden
Warszawa, Białołęka, ul. Białołęcka
Osiedle Bravo
Osiedle Bravo
Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza