1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. WAKO

WAKO

WAKO to przedsiębiorstwo usługowo budowlane, spółka jawna, założona została w roku 1988. Na początku prowadzenia działalności firma funkcjonowała w ramach prywatnych spółek, które zrzeszały się w spółdzielczych organizacjach. Z dniem 2.01.1991 została w pełni przekształcona w format znany do dziś czyli firmę WAKO, mając sto procent polskiego kapitału

Na dzień dzisiejszy w strukturach firmy WAKO pracuje około 50 osób z branży budowlanej, gdzie 20% stanowią inżynierowie oraz technicy z działów technicznych i nadzoru. Główny profil działalności WAKO to proponowanie i realizacja usług budowlano-remontowo-montażowych na najwyższym poziomie jakości i standardu. Centrum działalności jest Kraków ale firma z powodzeniem działa także na terenie całego kraju. W roku 2005 WAKO przystąpiło do samodzielnych realizacji na rynku deweloperskim. Przez ponad dziesięć lat udało zrealizować się inwestycje które zamykają się w liczbie 400 lokali mieszkaniowych oraz kilkanaście domów. WAKO w chwili obecnej jest na finalnym etapie realizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Kobierzyńskiej, w dzielnicy Dębinki. Ta inwestycja powstaje w ramach II Etapu WILGA PARK i przewiduje przygotowanie 45 mieszkań, a także jednego lokalu usługowo – handlowego. Przyszłość firmy WAKO to przygotowanie kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie gdzie oddanych do użytku zostanie ponad 200 mieszkań.

W ramach prowadzonej działalności nasza firma proponuje kompleksowe usługi. Począwszy od przygotowania pełnej analizy kosztów, stworzenie biznes planu, przygotowanie projektów inwestycji, wszelkie działania związane z uzyskiwaniem pozwoleń oraz oczywiście przekazanie budynków do pełnego użytkowania. Realizujemy nie tylko obiekty mieszkaniowe ale również biurowe, hotelowe czy magazynowe, łącznie z pełną infrastrukturą.

Adres dewelopera:
ul. Dobrego Pasterza 121, 31-416 Kraków
Tel: 12 418 78 80
Email: info@wako.com.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Słoneczny Zakątek
Słoneczny Zakątek
Kraków, Dębniki, ul. Bułgarska