1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. WAN S.A.

WAN S.A.

WAN SA działa na rynku nieruchomości od 20 lat, skupiając swoją działalność na usługach deweloperskich. Liczne realizacje w segmentach mieszkaniowym, rekreacyjnym, magazynowym oraz biurowo-usługowym to najważniejsze działania.

Spółka od lat koncentruje się na inwestycjach przygotowanych na sprzedaż, jednakże oprócz tego przez ten okres gromadzony jest portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w takich miastach jak Warszawa, Płock, Gdańsk czy Mazury których przeznaczeniem jest wynajem.

WAN w roku 2015 zrealizował w Krakowie inwestycję budynków mieszkaniowych, równocześnie rozpoczynając realizację w Warszawie Apartamentów Marymonckich. Rok 2016 to plany kolejnych inwestycji czyli kolejny etap krakowskich Apartamentów Wielicka, biurowca w Gdańsku oraz Centrum Logistycznego w Załuskach.

Co powoduje, że inwestycje WAN SA zawsze są sukcesem? Staranny dobór lokalizacji, oparty na licznych przesłankach, projekty nacechowany nowoczesnością i oryginalnością, a także wykorzystywanie w realizacji najlepszych technologii.

Przykładowe inwestycje:

kompleks biurowych budynków w Warszawie, pod adresem Postępu 3. Inwestycja zakończyła się wynajmem obiektu spółce Polkomtel S.A. na okres 10 lat. Transakcja ta przeszła do historii jako największa w Polsce w roku 2004 odnośnie wynajmu powierzchni biurowych Babka Tower czyli budynek apartamentowo-biurowy który przez wiele lat dzierżył zaszczytny tytuł największego w Polsce obiektu mieszkalnego budynek apartamentowy przy Bielawskiej w Warszawie, zlokalizowany na skraju skarpy mokotowskiej. Zrealizowany już w roku 1999 i niezwykle nowoczesny i nowatorski jak na tamte czasy, posiadający penthouse oraz podziemne garaże i pełen system ochrony
Adres dewelopera:
al. Jana Pawła II 80 lok.158, 00-175 Warszawa
Tel: 22 435 11 30
Email: zarzad@wan.com.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Apartamenty Wielicka
Apartamenty Wielicka
Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Wielicka
Apartamenty Żeglarskie Vęgoria
Apartamenty Żeglarskie Vęgoria
Węgorzewo, ul. Mała