1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Wrobud

Wrobud

Spółka rodzinna Wrobud, działająca na lokalnym, wrocławskim rynku nieruchomości, w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm deweloperskich na rynku wrocławskim dzięki czemu mamy realny wpływ na pozytywne kształtowanie przestrzeni miasta Wrocław i okolic. Początek historii naszej firmy to rok 1971 co jest doskonałym prognostykiem na udaną współpracę z nami

Wrobud jest doskonale znaną firmą z uwagi na liczne realizacje w budownictwie zarówno mieszkaniowym jak i komunalnym i przemysłowym. Nasze bogate portfolio składa się z wielu, różnorodnych realizacji, często wymagających olbrzymiej wiedzy i zaangażowania niezwykle skomplikowanych rozwiązań technologicznych. Działamy na terenie kraju jak i poza jego granicami. Korzystając z innowacyjnych rozwiązań budowlanych i technicznych stawiamy obiekty handlowe, biurowce, hale produkcyjne, garaże podziemne oraz naturalnie budynki mieszkalne.

Nowoczesne technologie w połączeniu ze starannie wyselekcjonowaną i doświadczoną kadrą sprawiają, że Klienci naszej firmy mogą liczyć na:

rzetelność, jakość i fachowość na najwyższym poziomie,

dotrzymywanie terminów,

najlepsze lokalizacje inwestycji,

mieszkania o określonym standardzie i funkcjonalności,

bezpieczeństwo finansowe naszej firmy,

profesjonalną oraz pomocną obsługę

Adres dewelopera:
ul. Szczecińska 7, 54-517 Wrocław
Tel: 71 35 35 790
Email: mieszkania@wrobud.pl
Adres www: