Yareal Polska

Yareal Polska Sp. z o.o, to wiodący w Polsce deweloper. To spółka która należy do Yareal International N.V. która z kolei od lat działa na rynku nieruchomości w Europie.

Yareal realizuje na polskim rynku jedynie projekty które dotyczą nieruchomości mieszkaniowych oraz biurowych. Co cechuje realizacje Yareal? Wysoki poziom, wysoka jakość realizacji usług, doskonałe rozwiązania, nie ważne czy w ramach deweloperskiej działalności czy też późniejszego zarządzania projektów zrealizowanych w ramach Yareal.

Nasza strategia opiera się na filarach zaangażowania oraz optymalnie przygotowanych ofertach dla Klientów. Tylko w ten sposób można zagwarantować na rynku nieruchomości pełne bezpieczeństwo oraz wysoką wartość inwestycji która będzie wzrastać.

Zadowolenie Klienta, atrakcyjne projekty architektoniczne, wysoka jakość realizacji oraz sto procent pewności, to właśnie wartości którym hołdujemy. Poprzez zdobywaną przez lata wiedzę, zdobywanemu doświadczeniu doskonale wiemy jak przygotować i zrealizować wszystkie projekty tak by odpowiadały wysokiej jakości, by spełniały standardy najbardziej wymagających klientów.

Realizacja obiektów mieszkaniowych, realizacja obiektów biurowych cechuje się między innymi doskonałym wyborem lokalizacji, doskonałym dojazdem oraz przyjaznym otoczeniem. To wszystko czeka właśnie na was w Yareal.

Maksymalna racjonalizacja użytkowej przestrzeni to kolejne nasze działania dzięki którym projekty przygotowane przez nas będą gwarantowały komfort życia codziennego, nowoczesne standardy pracy. Yareal Polska zawsze stawia na najlepszej jakości obiekty biurowe, a także budynki mieszkaniowe o standardzie premium

Adres dewelopera:
ul. Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
Tel: 22 331 30 00
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Kolorowy Gocław
Kolorowy Gocław
Warszawa, Praga-Południe, ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Strefa Wilanów
Strefa Wilanów
Warszawa, Wilanów, ul. Kieślowskiego