Yuniversal Podlaski

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. to firma która powstała z mocy decyzji Antoniego Piekuta, który do tej pory był współwłaścicielem spółki Wersal Podlaski, będącej na rynku już ponad dwie dekady, datującej swój początek na lata 90te.

Specjaliści którzy tworzą Yuniwersal Podlaski nie są przypadkowymi osobami. Praktycznie całe swoje zawodowe życie związani z budownictwem, które jest dla nich pasją. Łącząc zatem pasję z ogromnym doświadczeniem klienci naszej firmy otrzymują wszystko co najlepsze w ramach oddawanych inwestycji

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ogromny wybór mieszkań na terenie takich miast jak Białystok, Warszawa, Ełk czy Suwałki. Dodatkowo jesteśmy liderami w ofercie na lokale mieszkalne i usługowe na terenie Podlasia. Cel naszych działań ma sprawiać aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują najlepszej jakości ofertę, że dokonują prawidłowego wyboru, a wszystkie inwestycje od początku do końca spełniały swoje funkcje.

Stawiamy sobie wysokie wymagania dzięki czemu w każdym najdrobniejszym szczególe dbamy o nasze domy. Równocześnie pamiętamy przy tym, że będą one służyć ludziom przez lata, dlatego pośrednio dbamy też o ludzi którzy będą w nich zamieszkiwać. Nie stoimy w miejscu tylko każdego dnia szukamy najlepszych rozwiązań, dążymy do optymalizacji naszych działań. Każdy z budynków realizowanych przez naszą firmę powstaje przy użyciu najlepszych materiałów, a wszystkie wykończenia domów i mieszkań „pod klucz” to gwarancja nowoczesności oraz precyzji.

Działając od wielu lat na rynku, mając ogromne tradycje zależy nam szczególnie na pełnej satysfakcji klientów. Wybór i zakup mieszkania, domu, lokalu to doniosłe wydarzenie dlatego specjalnie przeszkoleni doradcy w naszej firmie pomagają na każdym etapie, dopasowując ofertę do potrzeb każdego indywidualnego klienta.

Największa radością jest dla nas pozytywny komunikat od klientów, kiedy jesteśmy przez nich doceniani. Wszystkie nagrody które otrzymaliśmy do tej pory to właśnie dowód zaufania, to właśnie pozytywny odbiór naszej firmy deweloperskiej. Poprzez wiele lat uhonorowano nas takimi nagrodami jak: Diamenty Forbsa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka oraz Biznesowe Odkrycie Roku 2010

Adres dewelopera:
ul. Piękna 3, 15-282 Białystok
Tel: 85 747 30 00
Email: biuro@yp.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Dolina Cisów Etap III
Dolina Cisów Etap III
Białystok, ul. Białostocka / ul. Nadawki