Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Młoda Morena Park
Młoda Morena Park
Młoda Morena Park

Młoda Morena Park

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Dolne Migowo

Opis inwestycji

Zaciszne i kameralne osiedle, zlokalizowane w sąsiedztwie lasu, dające znakomite możliwości codziennego wypoczynku. To właśnie Młoda Morena Park. Osiedle równocześnie jest tak położone, że pozwala na szybkie i komfortowe poruszanie się po Gdańsku jak i całym trójmieście. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, PKM, placówki handlowe, oświatowe i opieki zdrowotnej. Idealnie miejsce dla ceniących sobie komfort, spokój i ciszę. Dla rodzin z dziećmi i nie tylko

Codzienny relaks, bliskość terenów zielonych, maksymalne bezpieczeństwo, a jednocześnie bliskość centrum wielkiego miasta i wszystkich zalet z tego płynących? To właśnie Młoda Morena Park czyli inwestycja stworzona z myślą o osobach które cenią sobie komfort i wysoki standard. Inwestycja to łącznie 8 modułów bliźniaczych (16 domów mających trzy kondygnacje) grodzonych. Wszystkie domy posiadają po 120 m2. W ramach inwestycji przygotowano funkcjonalne domy które posiadają przestronne salony z kuchennym aneksem. Do tego 5 pokoi i 2 łazienki oraz WC. Dla wszystkich przygotowano również garaże z dwoma miejscami postojowymi i indywidualne tereny zielone o powierzchni nawet do 320 m2.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, kominek
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Garaż, Wiatrołap, Kotłownia, Pomieszczenie techniczne
Typ budynku:
Bliźniak
Liczba budynków:
8
Liczba domów:
16
Liczba kondygnacji:
3

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja bliskość terenów zielonych prywatne tereny zielone garaże na dwa auta
Okolica

Niczym niezmącona cisza, relaks na spacerze w lesie, świeże powietrze, dobiegający śpiew ptaków, szumiące drzewa. Czy może być coś lepszego by osiągnąć relaks? I nie trzeba w tym celu opuszczać miasta, wystarczy dobrze zastanowić się nad tym co proponuje inwestycja Młoda Morena Park. Wszystko co powyżej w zasięgu ręki, każdego poranka, wieczoru, w weekend.

Domy w ramach inwestycji przygotowane będą przy ul. Dolne Migowo, na gdańskiej Morenie, przy lesie. Jednak to nie koniec świata, nic z tych rzeczy. Wystarczy 10 minut spaceru by znaleźć się na przystanku PKM (Pomorska Kolej Metropolitalna). W pobliżu również przystanki tramwajów i autobusów. Morena to dzielnica w której znajdują się liczne obiekty handlowe i usługowe, placówki oświatowe. Dojazd samochodem do centrum Gdańska to jedynie 10 minut, podobnie jak do Obwodnicy Trójmiasta

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Firma DEKPOL SA powstała w roku 1993. Od tego czasu cały czas działa w branży budowlanej dynamicznie się rozwijając. Od pierwszych realizacji, od początku swoich działań jest rzetelna, doskonale zorganizowana, w każdym elemencie profesjonalnie realizująca inwestycje, poprzez wykorzystywanie wszystkiego co najlepsze, stosowanie tylko nowoczesnych technologii opierających się o normę ISO 9001:2008.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Dolne Migowo 16C, Gdańsk
Godziny pracy:
pn., wt., czw., pt. 09:00 – 17:00
śr. 09:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
500299464
Adres email:
mieszkania@dekpol.pl
Lokalizacja