Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Chmielna Park
Osiedle Chmielna Park
Osiedle Chmielna Park

Osiedle Chmielna Park

Gdańsk, Śródmieście, ul. Chmielna

Opis inwestycji

Oryginalna i innowacyjna architektura, w pobliżu rzeka Motława, wiele udogodnień związanych z życiem w centrum to właśnie wizytówka osiedla Chmielna Park. Zlokalizowane po sąsiedzku z gdańskim Starym Miastem sprawia, że jest to jedna z ciekawszych, prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w trójmieście. Przygotowana z myślą o ludziach którzy stawiają na wysoki standard i komfort życia. Z jednej strony bliskość wielkiego miasta, z drugiej ogromne możliwości wypoczynku, ciszy i spokoju. Całe osiedle składa się z trzech budynków które jako całość tworzą tzw. pierzeję. Inwestycja okazale się prezentuje. W samym centrum inwestycji zdecydowano się zrealizować imponującą 9-kondygnacyjną wieżę gdzie obok apartamentów będą znajdować się lokale biurowe. Część parterowa zostanie wykorzystana jako miejsce na lokale handlowe oraz usługowe. Całe ogrodzenie zostanie ogrodzone, nad bezpieczeństwem mieszkańców i ich mienia będzie czuwała firma ochroniarska oraz nowoczesny system monitoringu.

Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa 2015 roku numer dwa według czytelników portalu trojmiasto.pl to właśnie Chmielna Park. Ludzie docenili jakość, piękno, standard naszego projektu. Zabudowa Wyspy Spichrzów wymaga oryginalnego i kreatywnego podejścia do tematu. Taka właśnie jest Chmielna Park, połączenie nowoczesnych projektów, do tego masa udogodnień, sąsiedztwo w postaci Motławy i infrastruktury centrum starego Gdańska. Sąsiedztwo znanej na całym świecie starówki powoduje, że zamieszkanie w tym miejscu to ogromny prestiż. To idealne mieszkania dla wszystkich którzy cenią wysoką jakość życia, wysoki standard.

Kupując apartament w Chmielna Park, blisko gdańskiego Starego Miasta możecie Państwo nie tylko w nim zamieszkać ale również dążyć do maksymalizacji zysku poprzez współpracę z firmami które oferują kompleksowe zarządzanie tego typu obiektami. Naszym Klientom proponuje kompletne aranżacje wnętrz, przygotowanie w pełni apartamentu pod tzw. klucz. Jeżeli cenicie sobie czas, stawiacie na wygodę i profesjonalizm to będzie to oferta dla Was

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
piwnice
Miejsca postojowe:
hale garażowe z bramą otwieraną pilotem
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
9

Zalety inwestycji

Jedną z największy zalet związanych z zamieszkaniem w Chmielna Park jest zapierający dech w piersiach widok z budynku. Taka lokalizacja, blisko Starego Miasta sprawia że każdy będzie zachwycony. Oczywiście bliskość centrum nie wpływa w jakikolwiek sposób na obniżenie komfortu. Starannie zaadaptowane tereny zielone na osiedlu pozwalają wytchnąć, pozwalają się w pełni zrelaksować. Inną zaletą jest oczywiście cena apartamentów. Patrząc na lokalizację, zalety tego miejsca i cenę mamy doskonałą ofertę mieszkaniową. Wszystkie budynki w ramach inwestycji posiadają hale garażowe, a dodatkowo mieszkańcy posiadać będą piwnice czy ogólnodostępne pomieszczenia pozwalające na przechowywanie rowerów czy wózków. Celem sprawnego i bezpiecznego poruszania się po budynku przygotowano windy. Całość zaadaptowana do sprawnego poruszania się osób niepełnosprawnych.

Wszystkie drzwi oraz okna znajdujące się w parterowej części budynku posiadają odpowiednie okucia i zabezpieczenia przed włamaniem. Do tego naturalnie nad wszystkim czuwać będzie ochrona i system monitoringu.

Mieszkania zaprojektowane w sposób funkcjonalny, maksymalnie wykorzystując przestrzeń. Projekt przewiduje duże okna dzięki czemu wszyscy otrzymają odpowiednie nasłonecznienie, a równocześnie okna tego typu pozwalać będą upajać się widokiem Starego Miasta.

Część mieszkań na parterze posiada ogródki, natomiast te na wyższych kondygnacjach mają balkony lub tarasy. Poranki z filiżanką kawy i przepięknym widokiem dawnego Gdańska to na pewno kusząca wizja

Okolica

Centrum miasta Gdańsk to znakomita lokalizacja, szczególnie kiedy mowa o inwestycjach takich jak Chmielna Park. W pobliżu masa udogodnień, w pobliżu między innymi przepiękne, bajkowe tereny ciągnące się wzdłuż brzegu Motławy. Idealne do aktywności fizycznej, biegania lub jazdy rowerowej. Samo osiedle gwarantuje masę pozytywnych doznań. Starannie dobrana mała architektura, zaprojektowanie terenów zielonych pozwala na wzięcie głębszego oddechu, na maksymalny relaks, pobycie w ciszy i spokoju. Warto zatem mieszkać w samym sercu miasta, mieć wszędzie blisko, a równocześnie upajać się spokojnym, cichym miejscem kiedy tylko zapragniemy przerwy w szybkim życiu. Chmielna Park jest osiedlem zlokalizowanym w samym sercu starego Gdańska, kusi lokalizacją, otoczeniem, wszystkim co tak naprawdę zapewnia życie na poziomie, pozwala prowadzić komfortowe życie.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Inpro to wieloletnie doświadczenie, bo początek działań firmy datowany jest na rok 1987. Od tego momentu, przez przeszło 30 lat firma dynamicznie się rozwijała, stając się obecnie jedną z największych w Polsce, a zdecydowanym liderem wśród firm deweloperskich na trójmiejskim rynku

Biuro sprzedaży
Godziny pracy:
śr. 08:00 – 16:00
pt. 16:00 – 16:00
Telefon:
605 108 909
Adres email:
chmielnapark@inpro.com.pl
Lokalizacja