Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Brabank
Brabank
Brabank

Brabank

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa

Opis inwestycji

Brabank Apartamenty to inwestycja w której łączą się niezwykle ważne elementy pozwalające na stworzenie komfortowego miejsca o wysokim standardzie. Wydzielenie strefy prywatnej mieszkańców od strefy ogólnodostępnej, a to wszystko w ramach architektonicznego nawiązania do miejsca gdzie znajduje się inwestycja czyli Starego Miasta w Gdańsku. To wszystko pozwoliło przygotować wyjątkowy kompleks mieszkalno-usługowy mający między innymi znakomicie wykonane elewacje miedziane oraz charakteryzujący się doskonałymi przeszkleniami. Nad lokalami usługowymi przygotowano część mieszkalną która znajduje się na słupach. Dla mieszkańców na pierwszym piętrze przygotowany zostanie zielony taras.

Inwestycja została podzielona na trzy części gdzie łączna wysokość wynosi sześć pięter. Parter został zaprojektowany jako miejsce reprezentacyjne, przepiękna recepcja oraz nowoczesny klub fitness jedynie do użytku lokatorów. Ciekawie prezentują się przejścia pomiędzy częściami budynku. Wieść będą poprzez zielony taras, a w niektórych miejscach również poprzez mostki łączące kolejne części budynków. Pod budynkiem zlokalizowana została hala garażowa pozwalająca mieszkańcom pozostawić swoje samochody. Na ostatniej kondygnacji budynku znajdują się ekskluzywne penthousy z przestrzennymi tarasami

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie w cenie
Miejsca postojowe:
podziemna hala garażowa
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja piękne widoki ekskluzywny klub fitness tylko dla mieszkańców oryginalna architektura
Okolica

Inwestycja Brabank Apartamenty jest w trakcie realizacji, powstaje na terenie Starego Miasta w Gdańsku, znajduje się na ulicach Wałowa/Stara Stocznia. Będzie ona znajdowała się nad samą wodą, w miejscu gdzie łączą się Motława i Kanał Raduni. To zdecydowanie najbardziej atrakcyjny punkt turystyczny w Gdańsku. Na bulwary nad Motławą każdego roku przybywają rzesze turystów z całego świata celem podziwiania piękna tej części miasta oraz by uczestniczyć w licznych atrakcyjnych imprezach.

Mieszkając w Brabanku będzie można mieć pewność, że widok z okien będzie zachwycał swoimi możliwościami. Gdańskie Stare Miasto, rzeka Motława, liczne kamieniczki czy wieże kościołów to widok nie do odtworzenia w jakimkolwiek innym miejscu. Miejsce to również gwarantuje stały dostęp do różnego rodzaju imprez, miejsc rozrywki, gastronomii. W pobliżu znajdują się także przedszkola, szkoły oraz naturalnie placówki handlowe i usługowe.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Invest Komfort S.A. zajmuje się działalnością deweloperską już od ponad 20 lat. Na przestrzeni tego okresu wykonane zostały aż 33 inwestycje w których to znajduje się około 4500 lokali zarówno mieszkalnych jak i usługowych. Powierzchnia wszystkich zrealizowanych do tej pory inwestycji budowlanych sięga prawie 300 tys. m2. Teren działania Invest Komfort to trójmiejski rynek nieruchomości oraz okolice, wybierając na lokalizację swoich inwestycji najbardziej prestiżowe miejsca.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha), Gdańsk
Godziny pracy:
pn., wt., czw., pt. 09:00 – 17:00
śr. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
58 324 94 60
Adres email:
j.kazibudzka@investkomfort.pl
Lokalizacja