Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Morenova
Morenova
Morenova

Morenova

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Rakoczego

Opis inwestycji

Znajdź swoje miejsce w samym sercu miasta. Postaw na dogodną lokalizację, bliskość najważniejszych wydarzeń, przyjaciół, tego co gwarantuje wielkie miasto.

Doskonała lokalizacja do zaledwie niecałe 10 minut zajmuje dotarcie stąd do centrum Gdańska oraz obwodnicy trójmiasta. Dzięki temu każdy komfortowo i bezpiecznie może się poruszać po trójmiejskiej metropolii. W sąsiedztwie Osiedla Morenova znajdują się doskonale przygotowana infrastruktura która zadowoli wszystkich aktywnych, wszystkich szukających relaksu. Z okien budynków Morenova rozpościerają się znakomite widoki na morze oraz miasto. Sama inwestycja, z uwagi na projekt architektoniczny i zabudowę kaskadową znacznie odróżnia się od sąsiedztwa, pozostałej zabudowy w tej dzielnicy. Poprzez realizację projektów w oparciu o najwyższe standardy zakończenia oraz przygotowania terenów zielonych to miejsce idealne by wieść spokojnej i komfortowe życie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
przestronne hale garażowe pod każdym budynkiem
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
5
Liczba mieszkań:
45
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja bezpieczeństwo podwyższony standard wykończenia nowoczesne osiedle
Okolica

Osiedle Morenova to znakomita inwestycja mieszkaniowa na której warto zamieszkać. W ramach projektu oprócz wysokiej klasy mieszkań zyskuje się dostęp do strefy wypoczynku oraz rekreacji. Prywatny klub fitness, strefa relaksu oraz place zabaw. W sąsiedztwie osiedla znajduje się infrastruktura niezbędna do codziennego, komfortowego życia. Przedszkola, szkoły, a także przychodnie zdrowia czy sklepy. Dodatkowo miejsce jest znakomicie skomunikowane. Sieć dróg pozwalających na szybkie docieranie do centrum miasta, do obwodnicy trójmiasta i na Kaszuby. Do tego przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, liczne ścieżki rowerowe. W niedalekiej przyszłości planowana jest również nowa linia tramwajowa.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Robyg ma jasno określoną misję, jest nią przygotowanie apartamentów dla klientów oraz mieszkań o podwyższonej jakości, a przy tym dostępnych w naprawdę w przystępnych przedziałach cenowych. Wszystkie inwestycje Robyg zaprojektowane został bardzo starannie, funkcjonalne, a do tego znajdują się w jedynie starannie wyszukanych lokalizacjach. Łączą w sobie wysoki poziom estetyki oraz niezwykłą nowoczesność

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Rakoczego 30, 80 – 171 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
sb. 09:00 – 15:00
Telefon:
58 301 88 39
Adres email:
morenova@robyg.com.pl
Lokalizacja