Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Słoneczna Morena
Słoneczna Morena
Słoneczna Morena

Słoneczna Morena

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza 3

Opis inwestycji

Nowoczesne Osiedle Słoneczna Morena to miejsce o doskonałej lokalizacji, znajdujące się w sercu miasta ale równocześnie w otoczeniu terenów zielonych. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych którzy cenią sobie bliskość atrakcji wielkiego miasta jak i pragną wypoczywać po ciężki dniu pracy, w doborowym otoczeniu „ładować akumulatory”. Znajduje się ono w połowie drogie pomiędzy biurowym i handlowym centrum Gdańska czyli dzielnicy Wrzeszcz oraz kulturalnym i rozrywkowym czyli Starym Miastem. Znakomita sieć dróg oraz siatka połączeń komunikacji miejskiej gwarantuje wygodne i szybkie przemieszczanie się.

Słoneczna Morena to zdecydowanie oryginalna i inna niż wszystkie inwestycja mieszkaniowa. Miejsce to z uwagi na przeznaczenie 30% terenu działki ( ponad 4 ha), gdzie powstaje inwestycja, na tereny zielone gwarantuje zamieszanie w wyjątkowym otoczeniu. Cały kompleks to nowatorskie połączenie budynków mieszkalnych, apartamentów, a także domów w systemie bliźniaczej zabudowy. Tego typu rozwiązanie to pewność, że mieszkańcy zyskają wysoki poziom prywatności oraz ciszy i spokoju.

Dla wszystkich mieszkańców przygotowane zostaną odpowiednie rozwiązania projektowe. Dzieci będą się cieszyć placami zabaw, dla aktywnych czekać będzie strefa fitness oraz boisko. Osoby ceniące sobie spokojne spacery, wypoczynek w otoczeniu zieleni będą mogły relaksować się na specjalnie zaprojektowanych leżakach. Dodatkowo zaplanowaliśmy obiekt usługowo-handlowy który pozwoli mieszkańcom na realizację codziennych zakupów.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
przestronne hale garażowe pod każdym budynkiem
Realizacja inwestycji:
III kwartał 2019
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
17

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja plac zabaw liczne tereny zielone w okolicy zewnętrzna strefa fitness

Okolica

Aż 30% terenu osiedla zajmuje Park. Na tereny zielone zostały przeznaczone ponad 4 ha terenów zielonych. Liczne miejsca pozwalające na wypoczynek i rekreację, m.in. place zabaw, boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna czy strefa relaksu. W pobliżu znajduje się rozbudowana infrastruktura niezbędna do komfortowego życia czyli przedszkola, żłobki, szkoły, obiekty handlowe, usługowe oraz przychodnie zdrowia. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Równocześnie planowane są inwestycje drogowe, ulica Nowa Bulońska jak i linia tramwajowa, znacznie podwyższająca standard tego miejsca.

W pobliżu również planowana jest budowa linii tramwajowej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa Robyg ma jasno określoną misję, jest nią przygotowanie apartamentów dla klientów oraz mieszkań o podwyższonej jakości, a przy tym dostępnych w naprawdę w przystępnych przedziałach cenowych. Wszystkie inwestycje Robyg zaprojektowane został bardzo starannie, funkcjonalne, a do tego znajdują się w jedynie starannie wyszukanych lokalizacjach. Łączą w sobie wysoki poziom estetyki oraz niezwykłą nowoczesność

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Piekarnicza 3, 80-126 Gdańsk
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 19:00
sb. 09:00 – 15:00
Telefon:
58 322 08 11
Adres email:
slonecznamorena@robyg.com.pl
Lokalizacja