Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Tobaco Park
Tobaco Park
Tobaco Park

Tobaco Park

Łódź, Polesie, ul. Kopernika

Opis inwestycji

Tobaco Park czyli nowoczesne budownictwo które zostało zlokalizowano w Łodzi, przy ulicy Kopernika. Inwestycja została idealnie wpleciona w istniejącą zabudową z XIX wieku, w obiekty które przeszły rewitalizację czyli Łódzka Wytwórnia Papierosów - Fabryka Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera oraz Polskiego Monopolu Tytoniowego

2+1 to ostatni budynek powstający w ramach całej inwestycji Tobaco Park. Niezwykle nowoczesny budynek który staje w miejscu historycznym. Został niezwykle gustownie wkomponowany w XIX wieczną zabudowę Łódzkiej Wytwórni Papierosów - Fabryki Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera i Polskiego Monopolu Tytoniowego, które przeszły staranną rewitalizację.

Projektując budynek przybrano założenia iż ma gwarantować mieszkańcom wszystko co najlepsze czyli dźwiękochłonność, nasłonecznienie, przewietrzenie, cieplny komfort oraz oczywiście maksymalną rekreację w ramach terenów zielonych Tobaco Park.

Wielobryłowy budynek został przygotowany jako 2 części. Połączone są one poprzez wspólne garaże zlokalizowane na dwóch poziomach (-1 oraz 0). Garaże posiadają miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na całość części mieszkalnej składa się 6 klatek oraz 5 pięter, dodatkowo w budynkach zamieszczono windy cichobieżne. Łącznie do dyspozycji mieszkańców są 183 mieszkania (istnieje możliwość ich łączenia) i 121 komórek lokatorskich. Każde z mieszkań posiada taras, balkon lub loggię. W 2+1 spotykamy mieszkania o powierzchni od 32 do 97 m2, zarówno dwustronne jak i jednostronne. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
121 komórek lokatorskich
Miejsca postojowe:
podziemny garaż
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
183
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

dobra lokalizacja cichobieżne windy ciekawa architektura
Okolica

Fantastyczna lokalizacja, w pobliżu centrum oraz sąsiedztwie parkowej zieleni, przy zbiegu al. Włókniarzy, al. Mickiewicza oraz ul. Kopernika. Tylko 10 minut spacerem do Dworca Kaliskiego, niecałe 30 minut do ulicy Piotrkowskiej. Z al. Mickiewicza znakomite połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta (komunikacja miejska). Inwestycja Tobaco Park znajduje się przy parki im. Ks. J. Poniatowskiego gdzie znajdują się liczne ścieżki rowerowe, istnieje możliwości gry w tenisa na kortach, a także place zabaw dla dzieci oraz tor rowerowy do jazdy terenowej. Na terenie Parku znajduje się aż 20 drzew które są uznane za pomniki przyrody. W pobliżu Tobaco Park znajdziemy również Park na Zdrowiu: ZOO, Ogród Botaniczny, Rezerwat Leśny Polesie oraz jedynego takiego w Polsce Aquaparku bo największego. W pobliżu również Atlas Arena oraz centa handlowe takie jak Castorama, Praktiker, Kaufland czy Auchan.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Spółka Arche działa na rynku deweloperskim ponad 20 lat, założona została w roku 1991. Przez cały okres aktywnego działania na rynku nieruchomości Arche przygotowało ponad 5000 domów i mieszkań. Na swoim koncie posiada również realizację 6 hoteli.

Biuro sprzedaży
Telefon:
42 637 22 33
Adres email:
mpodobinska@arche.pl
Lokalizacja