Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Panoramika
Panoramika
Panoramika

Panoramika

Łódź, Widzew, ul. Bartoka

Opis inwestycji

Firma BUDOMAL realizuje inwestycję Panoramika. Wyjątkowość w wielu względach stawia tę inwestycję mieszkaniową jako jedną z ciekawych w mieście Łódź. Niebanalna architektura w połączeniu z zastosowaniem najnowocześniejszych trendów sprawią, że miejsce to staje się popularne wśród szukających nowych mieszkań. Całość architektury budynku stanowią 3 bryły o różnych wysokościach, całościowo układając literę Y. Obiekt posiada różne ilości kondygnacji, od 10 do 14 pięter. W ramach inwestycji przygotowano zróżnicowaną ofertę mieszkań. Od 1 pokojowych do mieszkań z 4 pokojami. Dodatkowo można znaleźć tutaj apartamenty mające dwa poziomy i przekraczające metraż 100 m2. Projektując mieszkania dano kupującym dowolność w ich aranżacji. Ich funkcjonalność prowadzi do tego, że istnieje możliwość łączenia powierzchni. Dodatkowo przygotowano garaż podziemny na dwóch poziomach, liczne punkty usługowe. Mieszkańców zagwarantowano elementy małej architektury, dla rodzin z dziećmi czeka ciekawy plac zabaw, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie system monitoringu.

Dlaczego Panoramika? Ogromna przestrzeń, znakomita realizacja poprzez najlepsze materiały dostępne na rynku. Do tego obiekt w którym znajdują się najnowocześniejsze windy zapewniające szybkie przemieszczenia się pomiędzy piętrami oraz do części podziemnej. Panoramika to jeden z topowych obiektów mieszkaniowych w Łodzi jeżeli mowa o wysokości. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli doskonałe widoki na miasto, a sam obiekt będzie widoczny z różnych części miasta. Dostępność wielu punktów usługowych, handlowych, użyteczności publicznej czy rozrywkowych oraz kulturalnych to atuty tej inwestycji. Znakomicie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej w okolicy gwarantuje bezproblemowe i szybkie poruszanie się po mieście. Mieszkańcy użytkujący samochody mogą mieć pewność, że poprzez sieć najważniejszych łódzkich dróg szybko dotrą do wybranych celów w całym mieście Łódź jak i do autostrady.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
dwupoziomowy garaż podziemny
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
14

Zalety inwestycji

monitoring dobre położenie plac zabaw wysoka jakość wykonania
Okolica

Łódzka dzielnica Widzew to miejsce gdzie prowadzona jest inwestycja deweloperska Panoramika. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że Panoramika doskonale wpisze się w istniejącą już infrastrukturę, uzupełni panoramę przestrzeni miejskiej. Z uwagi na sąsiedztwo osiedla S.M. Batory mieszkańcy inwestycji Panoramika od razu będą posiadali dostęp do niezbędnej infrastruktury handlowej i usługowej. Oprócz tego w okolicy realizowanej budowy znajdują się placówki edukacyjne, kościoły, obiekty służby zdrowia oraz apteki. Dodatkowo jest tutaj wiele możliwości do rekreacji i aktywności fizycznej, w tym liczne ścieżki rowerowe wpięte w łódzką sieć ścieżek. Niedługi spacer wystarczy aby udać się do oazy spokoju i ciszy czyli parku Widzewska Górka. Na 10 hektarach znajdziemy nie tylko miejsce do spacerowania ale i bogatą infrastrukturę taką jak lodowisko czy korty.

Standard wykończenia

Idea przyświecająca twórcom inwestycji Panoramika opiera się na dostarczeniu obiektu o najwyższych standardach realizacji. Każdy szczegół ma tutaj znaczenie bo wpływa na komfort codziennego życia. Ciche windy które łączą podziemne garaże z wszystkimi piętrami, do tego funkcjonalność zrealizowanych mieszkań. Stawiając budynki wykorzystano do prac takie elementy i technologie aby uzyskać najwyższy stopień energooszczędności.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

BUDOMAL specjalizuje się w realizacji inwestycji na różnych ich etapach. Działamy jako generalny wykonawca, świadczymy usługi jako inwestor zastępczy, a także jako deweloper oraz podwykonawca. Posiadamy niezwykle silne zabezpieczenie logistyczne oraz finansowe co gwarantuje pewność współpracy naszym partnerom. Prowadzimy także inwestycje w ramach budownictwa mieszkaniowego.

BUDOMAL jako priorytet stawia sobie realizację inwestycji w oparciu o jak najwyższy standard. Równocześnie stawiamy na profesjonalną obsługę klientów. Jesteśmy pionierami jeżeli mowa o systemie zarządzania projektami budowlanymi CAPITAL. Jako pierwsi w Polsce go wprowadzaliśmy na rynku firm budowlanych. Równocześnie nasze działania pozwoliły nam uzyskać niezwykle istotny certyfikat jakości ISO w kategorii robót budowlanych, który jest zgodny z normą EN ISO 9001:2000. Angażowanie starannie wyselekcjonowanych i najlepszych na rynku fachowców oraz zastosowanie tylko nowoczesnych technologii prowadzi do tego, że BUDOMAL jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi projektami, nawet tymi najbardziej wymagającymi.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bartoka 24, 92-547 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sob. 10:00-13:00
Telefon:
609 608 252
Adres email:
aleksandra.sztajner@budomal.com.pl
Lokalizacja