Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Opolczyka
Osiedle Opolczyka
Osiedle Opolczyka

Osiedle Opolczyka

Łódź, Widzew, ul. Ks. Wł. Opolczyka

Opis inwestycji

Osiedle Opolczyka to kolejna inwestycja CEM-MIX. Jest ona kontynuacją realizacji pod nazwą „Mieszkania Hetmańska”. Na całość złoży się 9 budynków o łącznej ilości 280 mieszkań. Wszystko w sąsiedztwie lasów, w niezwykle cichej i spokojnej dzielnic Łodzi, przy ulicy Ks. Wł. Opolczyka

Inwestycja składa się z kilku etapów. I Etap zakłada realizację pięciu budynków mających po 3 pięta. W każdym z budynków znajdować się będą 32 mieszkania o powierzchniach od 51 do 88 m2. Układ mieszkania w wariantach dwa, trzy lub cztery pokoje. Mieszkania parterowe będą posiadały prywatne ogródki oraz tarasy, natomiast pozostałe mieszkania posiadać będą balkony. W każdym z budynków zainstalowane zostaną nowoczesne windy. Osoby decydujące się na zamieszkanie na Osiedlu Opolczyka otrzymają również komórki lokatorskie. Wszyscy właściciele samochodów otrzymają miejsca postojowe, a rodziny z dziećmi będą mogły spędzać czas na bezpiecznym placu zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Realizacja inwestycji:
III kwartał 2017 r.
Liczba budynków:
9
Liczba mieszkań:
280
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

spokojna dzielnica dobra lokalizacja zróżnicowane metraże ogrodzone ogródki
Okolica

Nasza inwestycja ma liczne atuty wśród nich wybija się znakomite sąsiedztwo licznych terenów zielonych. Obok Osiedla Opolczyka znajdują się parki, ścieżki rowerowe oraz piesze. Równocześnie obok naszej inwestycji znajdują się trakty komunikacyjne które pozwalają w sposób szybki dotrzeć do centrum miasta lub je opuścić udając się w dłuższą podróż. W okolicy znajdują się liczne sklepy takie jak Lidl, Piotr i Paweł. Biedronka czy też OBI jak i również pełna infrastruktura miejska w tym szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz oczywiście miejsca służące rozrywce i aktywności fizycznej. Tym sposobem mieszkając na Osiedlu Opolczyka nie traci się nic z tego co feruje duże miasto, a równocześnie nie ma problemów z relaksem na łonie natury.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

CEM-MIX to firma która cały czas dynamicznie się rozwija zarówno jako deweloper jak i inwestując w rynek nieruchomości. Szeroka oferta firmy dopasowana jest do zapotrzebowania licznego grona Klientów, dlatego w ramach tego co proponuje firma można znaleźć zarówno mieszkania jak domy jednorodzinne.

Misja firmy to stworzenie mieszkań, domów i lokali usługowych które cechują się wysokim standardem, a równocześnie koszt ich zakupu jest niezwykle atrakcyjny, przystępny. CEM-MIX inwestuje jedynie w miejscach o wysokim poziomie atrakcyjności lokalizacyjnej tak aby każda inwestycja sąsiadowała z terenami zielonymi, miała znakomicie rozwiniętą sieć komunikacyjną z centrum miasta. W ten sposób do naszych Klientów trafiają jedynie najlepsze mieszkania, domy, pozwalające zamieszkać w wymarzonym miejscu.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Ks. Wł. Opolczyka 24, 92-417 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 09:00 – 13:00
Telefon:
606 90 90 35
Adres email:
info@hetmanska-opolczyka.pl
Lokalizacja