Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Mieszkania Struga Point
Mieszkania Struga Point
Mieszkania Struga Point

Mieszkania Struga Point

Łódź, Polesie, ul. Andrzeja Struga 49-51

Opis inwestycji

Struga Point, projekty przygotowany przez Emerald Development to budynek posiadający siedem kondygnacji. Oprócz 67 mieszkań w budynku znajdować się będą lokale handlowe oraz usługowe, a także garaż podziemny. Różnorodność metrażu mieszkań pozwala na dobór oferty pod swoje potrzeby. Wszystkie mieszkania zaprojektowano funkcjonalnie dając Klientowi możliwość realizacji własnych koncepcji aranżacyjnych.

W ramach inwestycji Struga Point przygotowano ofertę niezwykle zróżnicowaną myśląc o szeroki przekroju zapotrzebowania na nowe mieszkania. Lokale o metrażu od 30 do 90 m2, w tym niezwykle ciekawe czteropokojowe mieszkania na samym szczycie. Dodatkowo mieszkania posiadać będą tarasy, loggie, balkony lub ogródki, w zależności od ich umiejscowienia w budynku. Dodatkowo w ramach inwestycji przygotowane zostanie patio, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będą wykwalifikowani pracowni ochrony oraz monitoring.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
Za niektórymi miejscami postojowymi, wydzielone zostały komórki
Miejsca postojowe:
Garaż podziemny
Realizacja inwestycji:
lipiec 2017
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
67
Liczba kondygnacji:
7

Zalety inwestycji

Celem realizacji projektów przez Emerald Development jest pełne zaspokojenie marzeń ludzi o nowych mieszkaniach o znakomitym standardzie. Połączenie w inwestycji doskonałej lokalizacji, realizacja nowoczesnych projektów architektonicznych, wykorzystywanie najlepszych materiałów. To właśnie pełna oferta Emerald Development.

Okolica

Struga Point zasługuję na uwagę choćby z uwagi na swoją lokalizację. Położenie inwestycji w centrum miasta Łodzi to argument trudny do zbicia. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwości szybkiego docierania do najważniejszych miejsc w mieście, w sąsiedztwie znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, użyteczności publicznej, a także centra rozrywkowe i kulturalne. Taka okolica to gwarancja spełnienia wysokich standardów dla każdego z poszukujących czegoś najlepszego.

Standard wykończenia

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Emerald Development to spółka która początek swojego działania datuje na rok 2006. Jednakże z uwagi na kooperację z irlandzkim partnerem biznesowym możemy bazować na jego doświadczeniu, które trwa już ponad dwadzieścia lat. Rozwijamy swoją działalność biznesową w mieście Łódź, gdzie do tej pory zrealizowaliśmy dwie inwestycje, a kolejne czekają na rozpoczęcie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Andrzeja Struga 49-51, 90-567 Łódź
Telefon:
42 662 09 92 / 531 330 192
Adres email:
sprzedaz@emerald.net.pl
Adres www:
Lokalizacja