Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wydawnicza 6
Wydawnicza 6
Wydawnicza 6

Wydawnicza 6

Łódź, Widzew, ul. Wydawnicza 6

Opis inwestycji

Wydawnicza 6 to budynek posiadający różną liczbę kondygnacji. Najwięcej, bo 12 pięter znajduje się w części północnej, by następnie przesuwając się ku stronie południowej odnotować 11 oraz 9 pięter.

Wydawnicza 6 to budynek posiadający różną liczbę kondygnacji. Najwięcej, bo 12 pięter znajduje się w części północnej, by następnie przesuwając się ku stronie południowej odnotować 11 oraz 9 pięter. Przygotowane zostaną mieszkania mające od 1 pokoju do 3. Wszystkie mieszkania oczywiście optymalnie, funkcjonalnie zaprojektowane. Całość inwestycji będzie składać się z liczby 356 mieszkań. Inwestycja w pełni zostanie ukończona w 2019 roku, jednak pierwszy mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w IV kwartale 2017 roku.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Loggia
Komórka lokatorska:
dostępne
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe podziemne
Realizacja inwestycji:
4 kw. 2017
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
72
Liczba kondygnacji:
9
Okolica

Wydawnicza 6 to inwestycja znajdująca się w centrum Łodzi, naturalnie przy ul. Wydawniczej 6. Jest to jeden, wielorodzinny budynek, położony w dzielnicy Widzew. Do atutów miejsca należy zaliczyć między innymi doskonałe położenie, zaledwie 500 m od zabytkowej części Łodzi. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, obiekty edukacyjne takie jak szkoły i przedszkola. Oczywiście miejsce to jest idealnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta.
Wydawnicza 6 to po prostu idealne połączenie dla wszystkich tych którzy uwielbiają spokój, bliskość przyrody, a równocześnie nie chcą mieć daleko do centrum miasta.

Standard wykończenia

Mieszkania w inwestycji Wydawnicza 6 to starannie i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, o różnorodnym metrażu i rozkładzie. Każde mieszkanie to gwarancja aranżacji według upodobań właścicieli, to również wielkie okna dające naturalne światło, pozwalające na prawidłowe doświetlanie lokali. Osoby zainteresowanie mieszkaniami w tej inwestycji mogą wybierać lokale z balkonami, tarasami lub loggią. Budynek posiadać będzie windy, a także na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe i handlowe

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa kapitałowa "Kartuska" to działający w obszarze branży deweloperskiej podmiot gospodarczy skupiający wokół siebie szereg spółek celowych. Naszą siłą jest doświadczenie oraz profesjonalizm.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
Al. Piłsudskiego 52 lok. U2, Łódź
Telefon:
507 920 900
Adres email:
mejer@wydawnicza6.pl
Adres www:
Lokalizacja