Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Poniatowski Park
Poniatowski Park
Poniatowski Park

Poniatowski Park

Łódź, Polesie, ul. Radwańska 68/70

Opis inwestycji

Zdecyduj się na mieszkanie w idealnym miejscu. Tutaj jednocześnie możesz dosięgać natury jak i korzystać z wszystkich możliwości jakie dają centra wielkich miast. Inwestycja Poniatowski Park znajduje się w Łodzi, przy Radwańskiej 68/70.

Projektując Poniatowski Park kierowano się nowoczesnymi trendami dzięki czemu postawiono na funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców. Całość to dwa budynki gdzie w I Etap przewiduje realizację budynku przy Radwańskiej 68/70.

Cechą charakterystyczną budynku jest jego niezwykle nowoczesna bryła, a także wysoki standard prac wykończeniowych. Wysokość mieszkań jest niestandardowa, od 2,73 m. Wszystkie mają balkony lub tarasy

Poniatowska Park to budynek który został starannie przemyślany, wykonano projekt w zgodzie ze współczesnymi trendami. W wyniku tego otrzymano połączenie nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalność mieszkań co wpływa na komfort i wygodę mieszkania w tym miejscu. Do realizacji inwestycji użyte są tylko starannie dobrane i najwyższej jakości materiały. Inwestycja przewiduje oddanie do użytku 41 mieszkań oraz apartamentów. Ich metraż od 33 do 120 m2. Na uwagę zasługuje niecodzienna wysokość mieszkań czyli aż do 2,82 m. W ramach oferty mieszkania posiadać będą prywatne ogródki lub też tarasy, gdzie największe z nich będą osiągać metraż 150 m2.

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych sprawiło, że mieszkańcy posiadają możliwości związane z własnym, indywidualnym dopasowaniem wnętrz do potrzeb, przeprowadzenie pełnej aranżacji samodzielnie. Dodatkowo dla mieszkańców przygotowane zostały 2 kondygnacje z garażami, a także pomieszczeniami w których można bezpiecznie przechowywać wózki czy rowery.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
pomieszczenia gospodarcze
Miejsca postojowe:
2 kondygnacje garażowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
41
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

powierzchnia mieszkań od: 33,94 m2 do 121,3 m2 kawalerki oraz mieszkania 2,3,4 i 5 pokojowe przestronne ogródki, tarasy i balkony komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe nowoczesny monitoring i ochrona
Okolica

Poniatowski Park to inwestycja która znajduje się w Łodzi, przy ul. Radwańskiej 68/70. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Park Poniatowskiego, jeden z piękniejszych w mieście. Równocześnie adres inwestycji to ścisłe centrum Łodzi.

Znajdujący się w okolicy Park Poniatowskiego gwarantuje szerokie spektrum możliwości związane z aktywnością fizyczną, rekreacją, możliwością obcowania z przyrodą, znalezienia chwili spokoju i relaksu.

Mieszkanie tutaj to idealne rozwiązanie, bliskość terenów zielonych, a do tego znakomity układ komunikacyjny, możliwość szybkiego znalezienia się w centrum miasta to gwarancja wysokiego standardu życia.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

MLS Development oferuje tylko mieszkania i apartamenty o najwyższym standardzie realizacji.

Nasze inwestycje powstają jedynie w najlepszych lokalizacjach, w oparciu o wysoką jakość realizacji wszystkich etapów.

Stawiamy na budowanie jedynie w miejscach dobranych pod kątem wielu czynników, tak aby nasze inwestycje znajdowały się w prestiżowych lokalizacjach, co odpowiada wymagającym Klientom.

Nie mamy kompromisów kiedy mowa o jakość realizacji inwestycji mieszkaniowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Dąbrowskiego 207/213, 93-231 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
782 782 755
Adres email:
biuro@mlsdevelopment.pl
Lokalizacja