Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Murapol Widzew
Murapol Widzew
Murapol Widzew

Murapol Widzew

Łódź, Widzew, ul. Sobolowa

Opis inwestycji

Inwestycja przygotowana w sąsiedztwie parku Widzewskiego. Z tego miejsca wystarczy kilka minut by dotrzeć do centrum Łodzi. Mieszkania w ramach inwestycji posiadają tarasy lub balkony, a do tego są one niezwykle funkcjonalnie zaprojektowane. To właśnie zalety osiedla Murapol Widzew w mieście Łódź

Murapol Widzew jest osiedlem doskonale zaprojektowanym i przygotowanym dla wszystkich tych którzy cenią sobie bliskość centrum wielkiego miasta, a równocześnie pragną zamieszkać w cichej oraz zielonej okolicy. Choćby park Widzewski to znakomite miejsce do codziennej rekreacji, wypoczynku. Do tego liczne inne miejsca które pozwalają wypoczywać, relaksować się po ciężkim dniu.

I Etap inwestycji realizowany jest przy al. Piłsudskiego oraz ul. Sobolowej. W ramach niego zostanie przygotowany budynek mający 10 pięter. Łączna ilość mieszkań równa się 99, a z uwagi na różnorodność ofertową będą one posiadały metraż od 25 do 54 m2. Mieszkania wykonane w ramach inwestycji będą cechowały się przestronnością oraz wysokim poziomem jasności. Mieszania o wysokim poziomie funkcjonalności oraz pozwalające na dowolność aranżacyjną. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras. Naturalnie w ramach prowadzonej inwestycji przygotowane zostaną podziemne garaże. Aby łatwo poruszać się po obiekcie zostanie on wyposażony w nowoczesne windy. Cały teren inwestycji zostanie przygotowany w elementy małej architektury oraz zagospodarowanie terenów zielonych

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
99
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja ciche i nowoczesne windy parking podziemny jasne pomieszczenia
Okolica

Murapol Widzew to miejsce wyjątkowe na mapie Łodzi. Inwestycja zlokalizowana została przy jednym z piękniejszych łodzkich parków. Do tego niedaleko stąd znajduje się park Widzewska Górka. Z uwagi iż Murapol Widzew znajduje się w okolicach al. Piłsudskiego to wszyscy mieszkańcy będą mieli łatwość w korzystaniu z ofert licznych kin, teatrów, restauracji znajdujących się w tej części miasta. Do tego dotarcie do ulicy Piotrkowskiej zajmuje jedynie 10 minut.

Równocześnie w tej części miasta znajdują się liczne i prestiżowe galerie handlowe takie jak Batory czy Tulipan, oferujące dostęp do szerokiej oferty sklepów i usług. Najpotrzebniejsze zakupy spożywcze można zrobić w sklepach typu Tesco czy Biedronka.

Jedynie kilka chwil spacerem od osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Doskonale przygotowana siatka połączeń, wysoka częstotliwość kursowania autobusów i tramwajów pozwala na szybkie i komfortowe przemieszczenia się po Łodzi.

Bogata sieć tras rowerowych będzie naturalnie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zwolenników czterech kółek.

Wyruszający poza miasto mają jedynie 10 minut drogi samochodem do autostrady A1 dzięki której można w sposób szybki wyruszyć do trójmiasta, Warszawy, Poznania, Wrocławia czy w góry.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
al. Piłsudskiego 175, 92-301 Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
517 234 831
Adres email:
lodz@murapol.pl
Lokalizacja