Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Gdańska 141
Gdańska 141
Gdańska 141

Gdańska 141

Łódź, Śródmieście, ul. Gdańska 141

Opis inwestycji

GDAŃSKA 141 to siódmy projekt mieszkaniowy, realizowany w Łodzi przez renomowanego dewelopera- Grupa PROFIT Development. Całość składa się z jednego budynku wielorodzinnego, gdzie znajduje się 7 kondygnacji. Wszystko podzielone zostało na trzy klatki schodowe, a łączna liczba mieszkań w tej inwestycji to 135.

Każde mieszkanie zostało funkcjonalnie zaprojektowane dzięki czemu każdy może indywidualnie podchodzić do aranżacji i tym samym przygotować wszystko według swoich pomysłów.

Najmniejsze mieszkania mają powierzchnie ok. 32 m² (jednopokojowe, wyodrębniona kuchnia). W przypadku mieszkań dwupokojowych mowa o wielkości od 32 m² do 54 m² . Największe mieszkania czyli te posiadające 3 pokoje to powierzchnie w przedziale od 57m² do 64 m². Każdy lokal posiada loggie lub balkon. Wszystkie mieszkania na najwyższej kondygnacji składają się z dwóch poziomów oraz przestronnego tarasu. Wszyscy zmotoryzowani mieszkańcy mogą skorzystać z garażu podziemnego oraz pomieszczeń na rowery. Projekty budynku GDAŃSKA 141 to również lokale usługowe zlokalizowane na parterze.

Udogodnienia w inwestycji to ciche windy, profesjonalna ochrona oraz oczywiście kompletny monitoring. Dodatkowo na terenie kompleksu mieszkaniowego znajduje się dziedziniec z terenami zielonymi, dedykowany tylko dla mieszkańców

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
przewidziano
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Realizacja inwestycji:
1 kw. 2017
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
135
Liczba kondygnacji:
7
Okolica

GDAŃSKA 141 to najlepszy adres w Łodzi. Budynek ten znajduje się w centrum miasta, to niecałe 500 m od ulicy Piotrkowskiej, blisko do wielkiego Parku Poniatowskiego. GDAŃSKA 141 gwarantuje idealne połączenia komunikacyjne dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z usług przewoźników komunikacyjnych. W pobliżu zlokalizowany jest najważniejszy węzeł przesiadkowy MPK w Łodzi (ul. Mickiewicza) oraz główny kolejowy dworzec czyli Łódź Kaliska.

Sąsiedztwo inwestycji GDAŃSKA 141 to również Centralny Szpital Weteranów, kampus Politechniki Łódzkiej liczne obiekty hotelowe oraz biurowce. Wszyscy poszukujący rozrywki oraz miejsca robienia zakupów nie będą zawiedzeni. W pobliżu budynku znajduje się między innymi kompleks kinowy Silver Screen, Galeria Łódzka czy Atlas Arena czyli hala widowisko-sportowa.

GDAŃSKA 141 to również pewność, że w okolicy nie brakuje licznych obiektów użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli czy szkół. Przychodnie zdrowia, urzędy, wszystko to w pobliżu inwestycji.

Standard wykończenia

Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem będą w duże tarasy. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Traktorowa 24, Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
42 630 90 00
Adres email:
info.lodz@pdsa.pl
Lokalizacja