Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Nowe Złotno
Osiedle Nowe Złotno
Osiedle Nowe Złotno

Osiedle Nowe Złotno

Łódź, Polesie, ul. Traktorowa 18

Opis inwestycji

Nowe Złotno to największy projekt który przygotowała Grupa PROFIT Development. Dla naszych nowych Klientów przygotowano 171 mieszkań w ramach realizacji III etapu inwestycji.

Budowa Osiedla Nowe Złotno rozpoczyna się latem 2016, a zakończenie planowane jest na jesień roku 2017. Projektując osiedle braliśmy pod uwagę wysokie wymagania potencjalnych mieszkańców dzięki czemu mieszkania będą niezwykle funkcjonalne, doskonały rozkład zapewni idealne oświetlenie, a także zostaną one wyposażone w przestronne balkony. Takie podejście do tematu pozwala zaproponować wszystkim zainteresowanym różnorodną ofertę mieszkaniową, począwszy od lokali 1-pokojowych, a skończywszy na 4-pokojowych. Na uwagę zasługuje przygotowanie zabudowy kaskadowej osiedla, prowadzącej wzdłuż linii wschód- zachód. Nowe Złotno będzie się wyróżniało architekturą w stylu modernistycznym, kompletną rezygnacją z budynków w formie „blokowej”. Dzięki temu nasi Klienci otrzymają coś innowacyjnego, niezwykle nowoczesną zabudowę.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
Komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
Parking naziemny, parking podziemny
Realizacja inwestycji:
Jesień 2017
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
171
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Ciekawa architektura Nowoczesne windy Funkcjonalne rozkłady mieszkań Gwarancja bezpiecznej transakcji W sąsiedztwie 3 parki Doskonała komunikacja publiczna Rozwinięta infrastruktura
Okolica

Realizacja naszych inwestycji odbywa się w starannie dobranych lokalizacjach. Dzięki temu wybieramy tylko te które spełniają najwyższe standardy, gwarantują ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Tak właśnie dzieje się między innymi w przypadku Osiedla Nowe Złotno. Realizacja odbywa się przy ulicach Cedry, Rąbieńskiej oraz Traktorowej. Oprócz doskonałego otoczenia inwestycja gwarantuje niezwykle szybkie docieranie do centrum Łodzi i bez znaczenia czy odbywa się to samochodem czy komunikacją miejską. Powstające w sąsiedztwie osiedli Żeromskiego i Reymonta Nowe Złotno od razu będzie posiadało dostęp do niezbędnej infrastruktury miejskiej. Mieszkańcy będą mieli w zasięgu ręki szkoły, przedszkola, ośrodek sportowy, basen czy dom kultury. Warto również mieć na uwadze sąsiedztwo Parku Generała Andersa czyli miejsca w którym można realizować aktywność fizyczną, rekreację czy po prostu rodzinne spacery. Dodatkowo niedaleko znajduje się Ogród Botaniczny, łódzkie ZOO czy Park na Zdrowiu. Taka mieszkanka terenów zielonych, kompletnej infrastruktury oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych z najważniejszymi miejscami w Łodzi gwarantuje zakup mieszkania w znakomitym miejscu.

Standard wykończenia

Dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkie mieszkania będą wyposażone w antywłamaniowe drzwi klasy C czyli najwyższej. Mieszkania które znajdują się na parterze posiadać będą dodatkowo niezwykle wytrzymałe rolety zewnętrzne. Poprzez realizację dużych okien w mieszkaniach będą one doskonale naświetlone. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w instalacje różnego typu czyli elektryczną, kanalizacyjną i wodną. Do tego liczne gniazda, centralne ogrzewanie poprzez drabinkowe i płytowe grzejniki. Dodatkowo instalacje telewizyjne, teleinformatyczne oraz oczywiście domofonowe.

Dodatkowo cały teren Osiedla Nowe Złotno posiadać będzie ogrodzenie i system monitoringu znacznie zwiększając poziom bezpieczeństwa i pozwalając na komfortowe życie. Z myślą o wypoczynku i rekreacji na terenie osiedla znajdować się będzie plac zabaw, a także liczne tereny zielone. Wszystko w ramach inwestycji będzie przygotowane w oparciu o doskonałe, najlepsze materiały.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Traktorowa 24, 91-129 Łódź
Godziny pracy:
pn., śr., pt. 10.00 – 18.00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
42 630 90 00
Adres email:
sprzedaz.lodz@pdsa.pl
Lokalizacja