Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ewelin
Ewelin
Ewelin

Ewelin

Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 110

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną inwestycją realizowaną przez firmę REAL DEVELOPMENT GROUP pod adresem Łódź, ul.Obywatelska 110C.

EWELIN to doskonała lokalizacja na Polesiu - pomiędzy Centrum miasta a największym osiedlem mieszkaniowym - Retkinią. Wybraliśmy wyjątkowo zielony rejon, z uregulowaną rzeczką za ogrodzeniem. Budynek usytowany jest 100 m od ulicy i schowany pomiędzy wysokimi drzewami.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
dostępne
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Realizacja inwestycji:
1 kw. 2016
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
132
Liczba kondygnacji:
6
Okolica

Bliskość centrum – wyjazd na Al. Jana Pawła zajmuje około minuty. Z drugiej strony znajduje się największe osiedle mieszkaniowe Łodzi - Retkinia. Nasz budynek odsunięty jest 100 m od ul.Obywatelskiej. Schowany jest za szpalerem wysokich drzew, sąsiaduje z rzeczką Jasień. W okolicy znajduje się cała potrzebna infrastruktura. W sąsiedztwie zlokalizowane są zamieszkałe budynki wielorodzinne. Zakupy zrobisz w marketach po drugiej stronie ulicy. Znajdziesz również oddział poczty, przychodnię zdrowia, przedszkole i szkołę. Dojazd do osiedla zapewniony jest również komunikacją miejską. Przystanek autobusów znajduje na ul.Obywatelskiej.

Standard wykończenia

Budujemy na miarę Twoich potrzeb i przyzwyczajeń. Wybraliśmy materiały sprawdzone i takie, które w przyszłości powinny być łatwe w utrzymaniu. Trzeba pamiętać, że materiały i urządzenia należy użytkować zgodnie z instrukcjami producentów i poddawać okresowym przeglądom i konserwacjom.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

REAL Development od początku swojego istnienia przyjmuje filozofię, że tylko projekty przygotowane w oparciu o profesjonalne i rzetelne architektoniczne rozwiązania to gwarancja zadowolenia kupujących. Inwestycje realizowane przez REAL Development są w każdym calu, na każdym etapie dokładnie przemyślane, zrealizowane na najwyższym poziomie staranności.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Traktorowa 126 - V piętro - lokal 501, Łódź
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
798 813 813
Adres email:
biuro@realdevelopment.pl
Lokalizacja