Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Długosza 4
Długosza 4
Długosza 4

Długosza 4

Łódź, Polesie, ul. Długosza 4

Opis inwestycji

Długosza 4 to adres najnowszej inwestycji przygotowanej przez renomowaną firmę WALKO. To miejsce znajduje się blisko centrum czy łódzkiej Manufaktury (10 min. piechotą). W ramach budowy powstaje budynek mający łącznie 32 mieszkania.

Budynek Długosza 4 będzie posiadał nowoczesne windy marki Schindler. Na parterze inwestycji przewidziano garaże dla zmotoryzowanych mieszkańców. W całym budynku znajdować się będą również pomieszczenia gospodarcze. Całość terenu będzie grodzona oraz w pełni oświetlona.

Budowa to użycie tradycyjnej metody z wykorzystaniem stropów monolitycznych oraz ceramiki. Firma WALKO słynie z realizacji dużych balkonów i okien które naturalnie w tej inwestycji również się pojawią.

Mieszkania posiadają jedną cenę czyli 4600 za metr kwadratowy. Zakup pomieszczenia gospodarczego to wydatek 3000 zł/m2, natomiast garaże rozpoczynają się od ceny 25.000 zł, miejsca postojowe zewnętrzne = 15.000 zł.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, teren ogrodzony
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Pomieszczenie gospodarcze
Komórka lokatorska:
Pomieszczenia gospodarcze na piętrach oraz w parterze
Miejsca postojowe:
Parking zewnętrzny na terenie działki, 24 indywidualne garaże
Realizacja inwestycji:
III kwartał 2017
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
32
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja znakomicie przygotowane rozwiązania komunikacyjne liczne placówki handlowe, usługowe, oświatowe w pobliżu garaże indywidualne w liczbie 24 pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców nowoczesne windy ogrodzony teren zewnętrzne miejsca postojowe na terenie inwestycji
Okolica

Budynek przy Długosza 4, w Łodzi to znakomity adres do zamieszkania. Bliskość centrum miasta, bliskość ważnego dworca PKP Łódź Kaliska. Poprzez system miejskich dróg i komunikacji miejskiej znakomite i komfortowe możliwości poruszania się po mieście, docierania w każdy zakątek. Tylko 10 minut spacerem do łódzkiej Manufaktury. W sąsiedztwie inwestycji placówki handlowe, usługowe, przychodnie i gabinety, a także szkoły i przedszkola.

Standard wykończenia

Budynek będzie wyposażony w 2 windy firmy Schindler, na parterze znajdować się będą indywidualne garaże oraz pomieszczenia gospodarcze (te dostępne są również na piętrach). Teren będzie ogrodzony i oświetlony.

Budynek powstanie w technologii tradycyjnej z monolitycznymi stropami i z wykorzystaniem ceramiki. Znakiem rozpoznawczym inwestycji filmy WALKO są duże okna i balkony, a także staranność i solidność wykonania.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Już trzy dekady specjalizujemy się w projektach. W latach 80tych realizowaliśmy domy jednorodzinne, jednak z czasem zajęliśmy się przygotowaniem projektów domów wielorodzinnych jak i osiedli deweloperskich. Od 10 lat prężnie działamy na rynku deweloperskim w mieście Łódź. Nasze realizacje w takich dzielnicach jak Polesie i Bałuty to doskonałe spojrzenie na mieszkania które mają odpowiedni standard, są w pełni funkcjonalne, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, osoby starsze czy też single.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Obornicka 19 lok. 14, 91-039 Łódź
Telefon:
42 612 14 74
Adres email:
biuro@walko.info.pl
Lokalizacja