niemcewicza19 - 3 powody, dla których warto tam zamieszkać

2020-10-17

Zastanawiasz się, czy nowe mieszkania w Warszawa Ochota spełnią Twoje wymagania? Oto 3 powody, dla których niemcewicza19 będzie dobrym miejscem, na Twoje 4 ściany:

  1. Mieszkania Warszawa Ochota [stara] - życie wśród zieleni

  2. Nowe mieszkania w Warszawa Ochota

  3. Niemcewicza19 - świetny punkt komunikacyjny

Przeczytaj artykuł i sprawdź, czy uroki stolicy przekonają Cię do przeprowadzki!

 

niemcewicza19 - 3 powody, dla których warto tam zamieszkać

Mieszkania Warszawa Ochota [stara] - życie wśród zieleni

Mieszkanie w Warszawie kojarzy się z nieustannym ruchem, gwarem i wszechobecnymi wieżowcami. Są w niej jednak zielone obszary, w których mieszkańcy mogą oddychać czystym powietrzem oraz odpocząć i zrelaksować się. Wiele z nich dostępnych jest właśnie na terenie starej Ochoty. Dobrymi przykładami będą Pola Mokotowskie lub Park Szczęśliwicki. Dostępne na ich terenie udogodnienia, takie jak ławki, kosze na śmieci, siłownie typu open-space oraz place zabaw sprawią, że doskonale odnajdą się w nich przedstawiciele każdej grupy wiekowej.

Nowe mieszkania w Warszawa Ochota

Nowe mieszkania w Warszawa Ochota są opcją godną rozważenia dla każdego, kto planuje zakupić własny lokal i przekształcić go w pełne ciepła i miłości domowe ognisko. Nowe budownictwo oferuje wiele zalet, których na próżno można by doszukiwać się w mieszkaniach z obiegu wtórnego. Przede wszystkim jest to gwarancja profesjonalnie zbudowanych instalacji wodnych oraz grzewczych, które ze względu na zupełny brak zużycia posłużą właścicielom przez długie lata. Bycie pierwszym właścicielem oznacza również pełną swobodę w wykończeniu mieszkania - wprowadzającą się rodzinę ograniczyć może jedynie wyobraźnia oraz budżet, przeznaczony na urządzenie lokalu. Ze względu na to, że w nowych budynkach mieszkalnych bardzo często wprowadza się wiele rodzin równocześnie, znacznie wzrasta szansa na poznanie nowych przyjaciół - jest to o wiele prostsze w sytuacji, gdy każdy z mieszkańców jest w okolicy od niedawna.

Niemcewicza19 - świetny punkt komunikacyjny

Ulica Niemcewicza znajduje się w starej części warszawskiej Ochoty. Jest to świetny punkt komunikacyjny, gdyż w pobliżu znajdują się Aleje Jerozolimskie, czyli jedna z głównym, warszawskich dróg, wygodna zarówno dla kierowców jak i dla użytkowników komunikacji miejskiej ze względu na liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Dojazd z Niemcewicza19 do dowolnego punktu Warszawy jest prosty i nie zabiera dużo czasu. Ponadto blisko znajdują się zarówno przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe, jak i rozmaite punkty kulinarne, takie jak bary, restauracje i kawiarnie, które będą w stanie zadowolić każde podniebienie.

 

Artykul opublikowany: 2020-10-17 / w dziale: Nowe inwestycje