Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Przylesie Marcelin III
Przylesie Marcelin III
Przylesie Marcelin III

Przylesie Marcelin III

-
Poznań, Grunwald, ul. Jeleniogórska 1/3 B, 1/3 E

Opis inwestycji

Realizacja etapu III Osiedla Przylesie Marcelin zakłada budowę dwóch budynków. Każdy z nich będzie posiadał po cztery piętra. Cały ten etap zakłada oddanie do użytkowania aż 188 mieszkań w różnych metrażach, zaczynających się od 27 m2, a skończywszy na 92 m2. Mieszkania posiadać będą tarasy lub balkony. W ramach bezpiecznego i komfortowego parkowania samochodów zrealizowana zostanie hala garażowa w podziemnych kondygnacjach budynków oraz komórki lokatorskie, miejsce na rowery i boksy. Oprócz tego dla mieszkańców czekać będą miejsca postojowe na zewnątrz.

Trzeci Etap Przylesia Marcelińskiego to realizacja inwestycji w ramach której oprócz mieszkań powstaną lokale usługowe o zróżnicowanym metrażu. Wejście do nich przewidziano od ulicy Jeleniogórskiej. Realizując z kolei wcześniejsze etapy przygotowaliśmy między innymi tereny rekreacyjne, plac zabaw oraz małą architekturę wraz z terenem zielonym.

Niektóre z naszych mieszkań spełniają warunki odnośnie programu Mieszkanie dla Młodych

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Taras, Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
boksy i komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej
Miejsca postojowe:
zewnętrzne miejsca postojowe, miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej
Realizacja inwestycji:
V kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
188
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja elegancki i nowoczesny styl tereny zielone i rekreacyjne na osiedlu tylko dla mieszkańców

Okolica

Osiedle Przylesie Marcelin jest znakomicie zlokalizowane. To jeden z najważniejszych atutów tego miejsca. Poznańska dzielnica Grunwald, sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego to miejsce w którym można wypoczywać, zażywać aktywności fizycznej. Budynki w ramach inwestycji są realizowane w niezwykle spokojnej oraz cichej dzielnicy co nie oznacza, że jakiekolwiek atrybuty wielkiego miasta są daleko oddalone. Nic z tych rzeczy. Doskonale przygotowana infrastruktura miejska, liczne placówki oświatowe, sklepy i punkty handlowe można znaleźć w okolicy. Oczywiście znakomicie przygotowana oferta komunikacji miejskiej pozwala na szybkie docieranie do najważniejszych miejsc w Poznaniu, a sieć dróg to ogromny komfort dla wszystkich zmotoryzowanych

Standard wykończenia

Inwestycja Przylesie Marcelin to prace w oparciu tylko i wyłącznie najlepsze, starannie dobrane materiały budowlane. Realizacja w ramach nowoczesnych technologii. Wszystko to aby stworzyć eleganckie, komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz przestrzenie wspólne. Wybór oferty mieszkania w tym miejscu to gwarancja sukcesu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
dotyczy oferty:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

ARCHICOM to profesjonalnie dobrany zespół najbardziej doświadczonych specjalistów, architektów, inżynierów, fachowców związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki temu nad każdym elementem naszych inwestycji, realizowanych mieszkań oraz biur czuwa trzymamy pieczę co sprawia, że Klienci mogą mieć pewność, iż otrzymają wszystko co najlepsze. W naszej pracy kierujemy się misją która brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi."

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Jeleniogórska 1/3, 60-179 Poznań
Godziny pracy:
pn.-czw. 09:00 – 17:00
pt. 08:00 – 16:00
Telefon:
61 864 45 40
Adres email:
poznan@mlocum.com.pl
Lokalizacja