Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Maraton Gardens
Maraton Gardens
Maraton Gardens

Maraton Gardens

Poznań, Stare miasto, ul. Maratońska 3

Opis inwestycji

Maraton Gardens jest inwestycją niezwykle nowoczesną, zlokalizowaną w jednym z najlepszych miejsc w Poznaniu. Doskonałe skomunikowanie z centrum, innymi dzielnicami to gwarancja szybkiego przemieszczenia się. Całość inwestycji to 6 apartamentowców. Sąsiedztwo Maraton Gardens to różnego rodzaju obiekty edukacyjne, gastronomiczne, a także rozrywkowe, handlowe czy kulturalne. Czyli każdy znajdzie coś dla siebie i to bez straty czasu. Tutaj nie ma słabych punktów, starannie przemyślane projekty budynków, otoczenia, a także sąsiedztwo dają idealne miejsce do życia.

Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową, a także niezwykle ciekawym, ergonomicznym projektem części wspólnej. Liczne alejki wraz ze starannie zaplanowaną zielenią w postaci trawników, krzewów, żywopłotów oraz drzew to miejsce idealne do wypoczynku w czasie wolnym, idealne do „ładowania akumulatorów”. Dla najmłodszych przygotowano oczywiście plac zabaw, nowoczesny i w pełni bezpieczny. W pobliżu znajduje się Warta oraz Łęgi Dębińskie czyli miejsca które gwarantują wypoczynek i rekreację na najwyższym poziomie.

Tworząc elewację budynków w ramach Maraton Gardens zespolono ze sobą elegancję które nie oprze się próbie czasu oraz nowoczesność tak pożądaną przez osoby szukające doskonałych mieszkań. Dopasowanie znakomite kolorystyki oraz wysoka jakość materiałów to kolejne atuty tej inwestycji. Celem najwyższych standardów bezpieczeństwa wszystkie mieszkania posiadają wideodomofony, a całość terenu chroniona jest przez wyspecjalizowaną agencję ochrony.

Mieszkania w Maraton Gardens są zaprojektowane funkcjonalnie dzięki czemu nie ma problemów z nawet najbardziej oryginalną aranżacją. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Rozmieszczenie budynków zostało starannie zaplanowane tak aby zagwarantować mieszkańcom jak najwięcej prywatności. Oprócz funkcji mieszkaniowej na terenie osiedla zaplanowano funkcje usługowe.

Maraton Garden jest miejscem doskonałym pod każdym względem. To stworzenie mieszkań w spokojnej i zielonej okolicy, a równocześnie w pobliżu centrum wielkiego miasta. Warto zapoznać się osobiście z ofertą naszej firmy!

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
283 miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
6
Liczba mieszkań:
275
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Doskonała lokalizacja Dostępność komunikacji miejskiej Zielona okolica Bogata oferta mieszkaniowa Stopień zaawansowania inwestycji Bezpieczeństwo
Okolica

Maraton Gardens to inwestycja znajdująca się w znakomitej okolicy. Szukając wypoczynku, miejsca na spacery czy też aktywność fizyczną można skorzystać z zielonych terenów, znakomicie zaadaptowanych. Do tego akweny wodne czyli rzeka Warta oraz kompleksowe basenów znajdujących się przy AWF. W okolicy znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, edukacyjne takie jak szkoły, przedszkola czy gimnazja. Sąsiedztwo inwestycji Maraton Gardens kusi również znakomicie rozwiniętą ofertą kulturalną oraz handlową. W pobliżu dwa kompleksy kinowe, a także centrum handlowe Stary Browar.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

EMMERSON Realty S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm na rynku nieruchomości. Nasza firma istnieje od 1994 roku. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Maratońska 3-3e, 61-553 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
516 000 535
Adres email:
maraton@emmerson.pl
Lokalizacja