Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Wierzbowa
Wierzbowa
Wierzbowa

Wierzbowa

Poznań, Stare miasto, ul. Wierzbowa 5

Opis inwestycji

WIERZBOWA to budynek mieszkalny oraz podziemny garaż, zaprojektowany w zgodzie z najnowocześniejszymi standardami. Oprócz lokali mieszkalnych znajduje się tutaj kilka lokali usługowych. Doskonała lokalizacja, ponad 500 metrów na poznański Rynek, a niecałe 500 metrów dzieli nas od Warty. Inwestycja podzielona na dwie części, z zabytkową fasadą oraz z nowoczesną fasadą.

Inwestycję Wierzbowa można śmiało podzielić na dwie części odnośnie fasady. Część nowoczesna oraz zabytkowa. Czym się różnią, jakie zalety mają obie? Część z nowoczesną fasadą to oczywiście parter na którym znajdują się cztery lokale o charakterze usługowym. To również pięć kondygnacji na których znajdują się mieszkania. Na piętrach od 1 do 4 po osiem mieszkań, na najwyższej kondygnacji będzie sześć mieszkań wśród których apartament z tarasem dający znakomite widoki na okolicę. Część z zabytkową fasadą to z kolei mieszkania, zarówno na parterze jak i czterech piętrach, gdzie będzie po 5 lokali.

Każdy budynek posiada klatkę schodową oraz szybką i nowoczesną windę. Winda pozwala na komfortowe dotarcie choćby do hali garażowej. Oprócz części mieszkaniowe inwestycja proponuje ciekawie przygotowany, zaaranżowany teren zielony. Trawa, roślinność, mała architektura, wszystko odpowiednio zabezpieczone, dostępne dla mieszkańców. Cały teren jest pod czujnym okiem systemu monitoringu.

Mieszkania oraz lokale są w standardzie deweloperskim, czekając na odbiór. Znając potrzeby wymagających klientów wszystko wykonano w jak najwyższym standardzie.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon, Komórka
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
garaże
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

przystępne ceny

znakomita lokalizacja

wysoki standard wykończenia inwestycji

nowoczesność i udogodnienia w budynku

gotowe do odbioru mieszkania

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

WIERZBOWA to inwestycja przygotowana przez Firmę Ki Klemens Imioła. Jest ona zarówno właścicielem jak i administratorem. W tej inwestycji znajduje się także siedziba spółki IMSO Ki Sp. z o.o. która to także należy do Klemensa Imioły.

Firma Ki Klemens Imioła/IMSO Ki Sp. z o.o. od prawie 30 lat, a dokładniej od roku 1990 zajmuje się dystrybucją paliw na terenie północnej Polski, należąc do czołowych firm w tej branży. Posiada również niezwykle nowoczesne bazy paliw.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Wierzbowa 5, 61-853 Poznań
Godziny pracy:
pn., wt. 10:00 – 18:00
śr. - pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
61 222 20 21
Adres email:
wierzbowa@firmaki.pl
Lokalizacja