Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Stara Cegielnia
Stara Cegielnia
Stara Cegielnia

Stara Cegielnia

Poznań, Grunwald, ul. Ceglana 4

Opis inwestycji

Stara Cegielnia zostało zlokalizowana w zielonej części miasta Poznań. Cała inwestycja przewiduje 259 mieszkań i 420 miejsc postojowych, a cała realizacja podzielona na 4 etapy. W ramach pierwszego etapu do użytku zostaną oddane 103 mieszkania, następnie kolejno 69 mieszkań oraz 87 mieszkań. Ostatni etap realizacji Starej Cegielni skupiony jest na lokalach usługowych. Na miejscu powstaną nie tylko mieszkania i lokale usługowe ale również miejsca parkingowe zarówno zewnętrzne jak i podziemne oraz pełna infrastruktura w postaci chodników, dopasowana będzie znakomicie mała architektura co w całości da znakomity efekt końcowy

Inwestycja została zaprojektowana w renomowanej pracowni architektonicznej Stanisław i Ewy Sipińskich. Bryła budynku przywodzi na myśl stare, industrialne konstrukcje. Co ważniejsze, taka realizacja będzie odróżniała się znacznie od zielonego otoczenia, stanowiąc jeden z najważniejszych punktów tego miejsca.

Dlaczego ten projekt jest nadzwyczajny? Oczywiście pracownia architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich posiada wieloletnie doświadczenie związaną z projektami budynków mieszkalnych i nie tylko. Przez lata prowadzonej działalności zrealizowali licznego rodzaju projekty w tym Dwór Hamburski, Galerię Matla czy kompleksowe biurowo-handlowo-usługowy Andersia. Więcej o realizacjach tej pracownic znaleźć można na stronie internetowej www.sipinski.com.pl

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
w garażu podziem­nym zna­j­dują miejsca pos­to­jowe (stan­dard, XL, XXL)
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
259
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja kameralny klimat dzielnicy fascynująca architektura garaż podziemny dla zmotoryzowanych
Okolica

Stara Cegielnia znajduje się w Poznaniu, w jego zielonym centrum. To obok tej inwestycji znajdziemy różnego rodzaju ciągi komunikacyjne. Decydując się na zamieszkanie w Starej Cegielni możemy mieć pewność, że to znakomite miejsce aby mieszkać w ciszy, delektować się okolicznym spokojem, mieć na wyciągnięcie ręki tereny zielone ale równocześnie nie mieć jakichkolwiek problemów z docieraniem do centrum Poznania.

Stara Cegielnia jest zlokalizowana w południowej części Grunwaldu, zaledwie 300 metrów od ulicy Głogowskiej czyli jednej z najważniejszych ulic miasta. To gwarancja szybkiego oraz komfortowego podróżowania po mieście, dojechania do centrum czy też opuszczenie Poznania i skierowania się na autostradę A2. Niecałe 10 metrów od mieszkań znajduje się również przystanek autobusowy zapewniający dogodne dotarcie w każdy rejon miasta.

Okolica Starej Cegielni kusi wieloma atutami. Dookoła znajdziemy różnego rodzaju stawy, tereny zielone, wszystko pozwala na rekreację, prowadzenie aktywnego trybu życia czy po prostu na rodzinne spacery. Taka lokalizacja to gwarancja tego, że mimo mieszkania w wielkim mieście spokojnie uciekniemy od jego zgiełku, będziemy mogli rozkoszować się walorami przyrodniczym, komfortowo wypoczywać, relaksować się.

W pobliżu inwestycji Stara Cegielnia znajdują się licznego rodzaju placówki usługowe i handlowe. Centrum Handlowe z marketem Auchan to zaledwie podróż o długości 3 km. Do tego oczywiście oferta edukacyjna w tym miejscu jest znakomita. Przedszkola i szkoły do wyboru.

Standard wykończenia

Stara Cegielnia składać się będzie z budynków które posiadają cztery kondygnacje i równocześnie gwarantują różnego rodzaju mieszkania, dopasowane do naprawdę różnorodnych potrzeb. Metraż mieszkań przewidywany jest w granicach 40-100 m2. Lokale mają mieć po dwa, trzy lub cztery pokoje. Dodatkowo w mieszkaniach loggie, balkony lub na parterze ogromne ogródki. Projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne, pozwalają na dowolne, swobodne i oryginalne aranżacje. Do tego dochodzą duże okna dające wiele naturalnego światła. W garażach przewidziano naprawdę sporych rozmiarów miejsca postojowe, do tego miejsce niezbędne do składowania wózków czy rowerów.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Grupa kapitałowa "Kartuska" to działający w obszarze branży deweloperskiej podmiot gospodarczy skupiający wokół siebie szereg spółek celowych. Naszą siłą jest doświadczenie oraz profesjonalizm.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Gło­gowska 358A, 60–004 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 17:00
Telefon:
505 920 505
Adres email:
kasprzak@staracegielnia.pl
Lokalizacja