Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dominikańska 9
Dominikańska 9
Dominikańska 9

Dominikańska 9

Poznań, Stare miasto, ul. Dominikańska 9

Opis inwestycji

Przygotowaliśmy dwa nowoczesne apartamentowce Dominikańska 9 i Dominikańska 9A. To idealne rozwiązanie dla wszystkich chcących zamieszkać w centrum Poznania.

Najważniejsze zadanie przy tej inwestycji to przygotowanie apartamentowca który będzie luksusowy, a jednocześnie zostanie dopasowany do zabudowy tej części miasta, niezwykle prestiżowej. Realizując projekty Dominikańska 9 i Dominikańska 9A przygotowaliśmy znakomitej jakości rozwiązania związane z połączeniem nowoczesności oraz nawiązaniem do zabytkowej architektury tego miejsca. Bryła budynków została przełamana spadzistymi dachami, elewacje przygotowane poprzez wybór pastelowych kolorów i piaskowiec. By nadać inwestycji subtelności zrealizowane będą drewniane duże okna. Do tego liczne detale architektoniczne balkonów, a wszystko wykonane z najlepszych materiałów, w oparciu o nowoczesne technologie. To właśnie inwestycja Dominikańska

Doskonale wiemy jak ważna jest oszczędność architektoniczna. Tylko ona wymaga aby używać najlepiej dopasowanych materiałów budowlanych i z tego właśnie względu już w momencie przygotowania koncepcji, przygotowując projekty apartamentowca Dominikańska 9 dokładnie wybieraliśmy materiały, przygotowaliśmy wszystko w oparciu o najdrobniejsze detale.

Nasza inwestycja to aż 51 apartamentów, niezwykle luksusowych oraz o różnorodnych metrażach które zaczynają się od 31 m2, a kończą na penthousach o rozmiarach nawet 200 m2. Dodatkowo na 5 kondygnacji zaprojektowano taras z zielonym ogrodem o wielkości 140 m2.

Mieszkańcy penthouse'a, posiadający przestronny, zielony taras będą mogli zachwycać się przepięknym widokiem – dachy zabytkowych kamienic i przepiękna sylwetka poznańskiego Ratusza.

Całość architektury apartamentowca dopełniać będzie kompletna rewitalizacja ulic Szewskiej i Dominikańskiej. Rewitalizacja Dominikańskiej 9A i realizowanie nowych aranżacji terenów zielonych w taki sposób aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Wszyscy mieszkańcy Dominikańska 9 mogą przez całą dobę korzystać z usług concierge, co znacznie ułatwi życie. To możliwość zamówienia taksówki, to możliwość rezerwacji biletów na koncert czy też pomoc w odbiorze zakupów oraz wiele więcej usług. Oprócz ochrony nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać nowoczesny system monitoringu. Mieszkańcy posiadający samochody pozostawią je na nowoczesnym, bezpiecznym podziemnym parkingu.

Parter apartamentowca to lokale usługowe gdzie znajdować się będzie między innymi prestiżowa restauracja, delikatesy, a także studio formy czyli miejsce dla aktywnych fizycznie oraz enklawa sztuki gdzie organizowane będą koncerty, spotkania autorskie czy wernisaże

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Antresola
Miejsca postojowe:
podziemny parking
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
51
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

  • znakomita lokalizacja
  • wysoki standard
  • przepiękne widoki
  • bezpieczne apartamenty
Okolica

W miejscu gdzie nowoczesne budownictwo znakomicie łączy się z zabytkową architekturą powstaje znakomita inwestycja. To tutaj wszystkie nowe inwestycje w sposób oczywisty nawiązują do historii. Doskonała inwestycja, nowoczesny apartamentowiec, a do tego rewitalizacja budynku sąsiedniego – Dominikańska 9A. To wszystko tworzy jedną całość, to wszystko staje się oczywistą wizytówką tej części Starego Miasta.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Jakś Bud został założony w 1991 roku. 25 lat w branży pozwoliło firmie wypracować odpowiednie standardy i tym samym stać się liderem wielkopolskiego rynku deweloperskiego. Nasza oferta to między innymi nowoczesne mieszkania, luksusowe apartamenty oraz domy jednorodzinne o wysokim poziomie standardu. Z myślą o wymagających klientach oraz nowych trendach rynkowych mamy w ofercie również ekologiczne domy energooszczędne oraz domy mające maksymalnie podwyższony standard.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Garbary 53, 61-869 Poznań
Telefon:
61 66 44 888
Adres email:
biurosprzedazy@jaksbud.pl
Lokalizacja