Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowe Winogrady
Nowe Winogrady
Nowe Winogrady

Nowe Winogrady

Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Winogrady czyli znakomita inwestycja w sąsiedztwie parku Cytadela. To gwarancja idealnego dojazdu do centrum miasta, to rozbudowana infrastruktura i oczywiście mieszkania niezwykle funkcjonalne.

Niecodzienna architektura oraz idealne wtopienie się w krajobraz to właśnie Osiedle Nowe Winogrady. I Etap inwestycji to aż 230 mieszkań o różnorodnych metrażach, zaczynających się od 25 m2, a kończących się na 102 m2. Kolejny etap składać się będzie z aż 244 mieszkań (metraże w granicach 23-76 m2). Z uwagi na wielkie zainteresowanie inwestycją w trakcie realizacji jest trzeci budynek. Tutaj znajdować się będzie łącznie 84 mieszkania. Każde mieszkanie posiada balkon lub ogródek. Dodatkowo dla wszystkich mieszkańców przygotowane zostaną garaże podziemne oraz zewnętrzne miejsca postojowe. W ramach ułatwień dla mieszkańców przygotowanych zostanie aż 5 lokali usługowo-handlowych. Każda klatka będzie posiadała nowoczesne i bezpieczne windy, a dla dzieci przygotowany zostanie bezpieczny plac zabaw.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Miejsca postojowe:
podziemne garaże oraz naziemne miejsca postojowe
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
558
Liczba kondygnacji:
9

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja przyjazne osiedle duże miejsc parkingowych plac zabaw dla dzieci
Okolica

Osiedla Nowe Winogrady znajduje się jedynie kilometr od parku Cytadela, który aspiruje do jednego z najciekawszych i najładniejszych polskich ogrodów. Liczne drzewa, przepiękne alejki, wiele muzeów militarnych, liczne forty pamiętające stare czasy, a także strefa rekreacyjny z restauracjami.

Doskonała lokalizacja która gwarantuje dostęp do najważniejszych traktów komunikacyjnych. Należy wiedzieć, że dojazd do śródmieścia to tylko 10 minut. Dodatkowo znakomicie rozwinięta siatka połączeń komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdziemy przystanki autobusowe i tramwajowe pozwalające na swobodne docieranie do różnych miejsc w Poznaniu.

Dla wszystkich szukających usług, handlu doskonała wiadomość. W okolicy liczne sklepy, placówko handlowe, edukacyjne, a także banki i poczta. Wszystko blisko dlatego nie ma większych problemów z załatwianiem codziennych spraw. Dla aktywnych naturalnie czekają takie miejsca jak basen, klub fitness czy siłownia oraz oczywiście liczne tereny rekreacyjne idealnie nadające się na spacer czy do biegania.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Hawelańska 6b/136c 61-625 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 18:00
sb. 09:00 – 14:00
Telefon:
61 826 69 84
Adres email:
poznan@murapol.pl
Lokalizacja