Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Nowe Ogrody
Nowe Ogrody
Nowe Ogrody

Nowe Ogrody

Poznań, Jeżyce, ul. Janusza Meissnera

Opis inwestycji

Nowoczesne osiedle Nowe Ogrody to znakomite miejsce do zamieszkania. Kompleks budynków powstaje na własnościowym gruncie. Realizacja pierwszej fazy osiedla związana jest z realizacją trzech etapów. Pierwsi lokatorzy wprowadzili się w lutym 2014 roku, II etap przewidywany do zakończenia jest pod koniec 2016 roku. Wszystkie z oddawanych do użytku segmentów to własna struktura mieszkalna z dodatkowym dziedzińcem dostępnych dla wszystkich mieszkańców.

Nowoczesne osiedle Nowe Ogrody to miejsce wyjątkowe. Przestronne tarasy tonące w zieleni, balkony czy też duże okna to jedne z atutów tego miejsca, to gwarancja prawidłowego naświetlenia mieszkań, co przekłada się na wysoki komfort zamieszkania. Cały wygląd budynków to najwyższy poziom elegancji z dodatkami szkoła. Zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania użytkowej architektury. Całość naturalnie wykonana z użyciem doskonałych, najlepszych materiałów.

Mieszkania są zaprojektowane i wykonane w sposób funkcjonalny dzięki czemu wszyscy mieszkańcy będą zachwyceni stworzonymi tutaj warunkami do prowadzenia codziennego życia. Na terenie klatek schodowych znajdować się będzie winda dzięki której przemieszczanie się choćby na podziemny parking będzie niezwykle komfortowe. Obiekt zrealizowano w taki sposób aby zapewnić maksimum udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dla mieszkańców przygotowano również na parterze miejsca pod lokale handlowe i usługowe co zwiększy komfort życia. W momencie kiedy zostanie zakończony IV Etap przygotowany zostanie dziedziniec wewnętrzny bogaty w zieleń oraz posiadający plac zabaw. Oprócz miejsc na parkingu podziemnym zostaną przygotowane miejsca postojowe na zewnętrznym parkingu. Mieszkańcy mogą liczyć również na pomieszczenia gospodarcze.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garderoba
Komórka lokatorska:
pomieszczenia gospodarcze w podziemiu
Miejsca postojowe:
podziemny parking i naziemne stanowiska parkingowe z wydzielonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

Pełne zieleni i małej architektury dziedzińce wewnętrzne System monitoringu i place zabaw dla najmłodszych W okolicy dużo terenów zielonych oraz miejsc do rekreacji np. korty tenisowe czy ścieżki rowerowe Placówki handlowe i usługowe przewidziane na 20 lokali (I etap obejmuje 7 lokali) Szklona i estetyczna bryła budynków Najlepszej jakości materiały wykończeniowe Nowoczesne windy, garaże, ogródki, tarasy, balkony oraz przestronne okna Zamknięty teren z własnym placem zabaw oraz zaplecze handlowo-usługowe

 

Okolica

Nowe Ogrody to osiedle zlokalizowane przy ulicy Janusza Meissnera, w poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Znajduje się w otoczeniu Osiedla Lotnictwa Polskiego oraz Osiedla Lotników Wielkopolskich. Takie umiejscowienie osiedla Nowe Ogrody to znakomita wiadomość gdyż mieszkańcy będą mieli multum możliwości związanych z wykorzystywaniem czasu wolnego w otoczeniu przyrody, terenów zielonych. Równocześnie dotarcie do najważniejszych punktów Poznania nie będzie nastręczało problemów. Osiedle znakomicie skomunikowane poprzez przystanki tramwajowe i autobusowe. W przyszłości, zgodnie z planami rozwojowymi w okolicy powstanie węzeł komunikacyjny z pętlą tramwajową i siecią przystanków autobusowych.

W okolicach osiedla znajduje się cała masa obiektów handlowych, osiedlowych, oświatowych czy rekreacyjnych. Bliskość basenu, klubu fitness czy kortów tenisowych to znakomita informacja dla wszystkich zwolenników rekreacji, aktywnego wypoczynku. Szpital, apteka oraz przychodnia zapewnia stałą opieką zdrowotną, z kolei na dzieci i młodzież czekają placówki oświatowe, przedszkola, szkoła podstawowa oraz średnia.

Standard wykończenia

Wykonanie mieszkań w stanie deweloperskim to standard na osiedlu Nowe Ogrody. Inwestycje nie przewiduje takich działań jak wszelkie działania wykończeniowe, przygotowanie wyposażenia mieszkań. Każdy klient aranżuje samodzielnie własne mieszkanie, a wszystkie informacje, rysunki oraz aranżacje przedstawiane na wizualizacjach są jedynie pokazaniem przykładowych możliwości związanych z mieszkaniami w tej inwestycji.

standard wykończenia
PDF

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Proxin Ogrody Sp. z o.o. to firma która związana jest z grupą międzynarodowych specjalistów, inwestorów którzy realizują liczne projekty na terenie krajów które rozwijają się dynamicznie.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Meissnera 2/U2, 60-408 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
603 711 305
Adres email:
sprzedaz@nowe-ogrody.pl
Lokalizacja