Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Kamienica Jeżyce
Kamienica Jeżyce
Kamienica Jeżyce

Kamienica Jeżyce

Poznań, Jeżyce, ul. Kościelna 17/19

Opis inwestycji

Jeżyce w Poznaniu to ciekawe miejsce. Niezwykłość oraz mnogość kontrastów, miejsce gdzie nowoczesność idealnie spotyka się z tradycją.

Niezwykle ciekawa i inspirująca architektura, bliskość centrum miasta oraz liczne tereny zielone. To wyjątkowe, jedyne takie miejsce w Poznaniu. Wystarczy wsiąść w tramwaj 18 lub autobus 64 i przyjechać do tego miejsca by przekonać się o jego wszystkich walorach

Kamienica Jeżyce niezwykle starannie zaprojektowana. W wyniku tego powstanie niezwykle nowoczesna bryła która znakomicie będzie komponowała się z otoczeniem, innymi kamienicami w tym miejscu. Dla wszystkich ceniących sobie wysoki komfort przygotowanych zostanie niecałe 300 mieszkań oraz użytkowych których powierzchnia będzie wynosić od 29 do 113 m2. Mieszkania zaaranżowane są w sposób funkcjonalny oraz ergonomiczny, o rozkładzie 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe. Wszystko to prowadzi do oczywistych wniosków, że każdy znajdzie sobie coś dla siebie, każdy będzie zadowolony z niezwykle komfortowych warunków oddanych do użytkowania mieszkań.

Kamienica Jeżyce idealnie spaja się z pozostałymi, sąsiednimi projektami. Wielkość okien wpływa na prawidłowe nasłonecznienie mieszkań gwarantują jeszcze lepsze wrażenia związane z przestrzenią i swobodą.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
I etap: IV kwartał 2016 r., II etap: I kwartał 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
290
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

centrum Poznania wysoki standard realizacji oryginalna architektura
Okolica

Jeżyce to poznańska dzielnica która jest idealnym miejscem dla wszystkich osób z charakterem, smakiem na życie. To tutaj znajdują się liczne restauracje, kluby, a także wiele więcej ciekawych miejsca, sprawiających, że naprawdę warto tutaj zamieszkać.

Doskonałe umiejscowienie inwestycji Kamienica Jeżyce przy ulicy Kościelnej powoduje, że wystarczy moment aby znaleźć się w Parku Cytadela, Parku Sołackim lub w ZOO. Dla wszystkich ceniących sobie sztukę i kulturę na najwyższym poziomie czeka Centrum Kultury Zamek z bogatą ofertą imprez filmowych i teatralnych. Oczywiście w sąsiedztwie masa obiektów handlowych, usługowych, przedszkola, szkoły. Dojazd do innych części Poznania zapewnia znakomicie przygotowana oferta komunikacji miejskiej oraz stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego. Wybór mieszkania w Kamiennicy Jeżyce to najlepsza decyzja.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Ronson realizuje przestrzenie które okazują się być doskonałym, pełnym harmonii połączenie bezpieczeństwa, relaksu, użyteczności i nowoczesności.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kościelna 15, 60-536 Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00 – 18:00
sob. 10:00-15:00
Telefon:
605 107 655
Adres email:
mjenerowicz@ronson.pl
Lokalizacja