Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Młody Grundwald
Osiedle Młody Grundwald
Osiedle Młody Grundwald

Osiedle Młody Grundwald

Poznań, Grunwald, ul. Kamieniogórska

Opis inwestycji

Doskonałe miejsce, posiadające swoją duszę, które na pewno spodoba się zarówno Poznaniakom jak i osobom które przygotowują się aby zamieszkać w tym mieście. To właśnie Osiedle Młody Grunwald

Młody Grunwald to osiedle w każdym stopniu doskonałe. Przygotowanie projektów w zgodzie z nowoczesną architekturą. Realizacja poprzez zastosowanie najwyższych standardów, a także niezwykle atrakcyjne ceny. To atuty tego miejsca. W ramach całości inwestycji przygotowane zostaną 3 budynki.

Mieszkania posiadają metraż w graniach od 33 do 141 m2, mają rozkład od 1 do 4 pokoi. Mieszkania wyposażone zostały w ogródki lub balkony, w zależności od usytuowania. Poziom -1 inwestycji został przeznaczony na halę garażową w której znajdują się również komórki lokatorskie, a także miejsce na bezpieczne przechowywanie rowerów. Warto zwrócić również uwagę na funkcjonalne zaplanowanie części wspólnych oraz przygotowanie na terenie osiedla przedszkola i szkoły językowej.

Doskonała lokalizacja Osiedla Młody Grunwald daje liczne korzyści mieszkańcom. Dotarcie do centrum miasta Poznań nie nastręcza wielu kłopotów i to niezależnie o jakiej porze planujemy tam podróż. Zaledwie 500 metrów od osiedla znajduje się przystanek z którego ruszają liczne linie autobusowe i tramwajowe. Dzięki temu również osoby niezmotoryzowane będą szybko przemieszczały się do najważniejszych miejsc w Poznaniu. Znakomita sieć dróg miejskich pozwala w sposób łatwy wydostać się z miasta i udać w podróż choćby do Berlina czy Wrocławia.

W okolicy znajdują się liczne centra handlowe, dyskonty, szkoły. Osoby lubiące rozrywkę będą zadowolone z sąsiedztwa kina czy licznych kawiarni. Na aktywnych czekają obiekty rekreacyjno-sportowe. Codzienne spacery można realizować w położonym w pobliżu Lasku Marcelińskim który został znakomicie zaaranżowany. Szałasy, górki, leśniczówka, a do tego możliwość organizacji choćby kuligu. Bliskość natury, możliwość podglądania zwierząt, to wszystko czeka na dzieci i ich rodziców. Z kolei osobom aktywnym fizycznie na pewno spodobają się możliwości do uprawiania biegania lub jazdy rowerowej.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Komórka lokatorska:
komórki lokatorskie na poziomie -1
Miejsca postojowe:
hala garażowa i parking dla rowerów
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja na terenie osiedla szkoła językowa oraz przedszkole zróżnicowane powierzchnie mieszkań
Okolica

Doskonała lokalizacja, przy ul. Kamiennogórskie oraz Jeleniogórskiej daje gwarancję zamieszkania w miejscu pod każdym względem idealnym. Bliskość wielkiego miasta i jego wszelkich atrakcji jak i równocześnie otoczenie spokojnej, komfortowej okolicy.

Wszystkie aspekty okolicy są dokładnie zaprojektowane i zrealizowane, tak że miejsce to jest idealne do zamieszkania, zarówno dla rodzin z dziećmi jak singli. Niezwykle nowoczesna i ciekawa architektura budynków doskonale wtapia się w otoczenie, w inne budynki. Niezwykle rozwinięta sieć komunikacyjna (drogi oraz komunikacja) gwarantuje możliwości wygodnego i szybkiego podróżowania po mieście. W pobliżu znajduje się przepiękny Lasek Marceliński, miejsce rodzinnych spacerów, aktywności i rekreacji w otoczeniu przyrody.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Ronson realizuje przestrzenie które okazują się być doskonałym, pełnym harmonii połączenie bezpieczeństwa, relaksu, użyteczności i nowoczesności.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kamieniogórska 7, Poznań
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 18:00
sob. 10:00-15:00
Telefon:
668 868 702
Adres email:
pgrygoruk@ronson.pl
Lokalizacja