Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Ogrody Wiślane
Ogrody Wiślane
Ogrody Wiślane

Ogrody Wiślane

Warszawa, Białołęka, ul. Aluzyjna

Opis inwestycji

Ogrody Wiślane to inwestycja składająca się z 8 budynków wielorodzinnych, każdy z nich posiada 3 piętra i są one wyposażone między innymi w nowoczesne windy, podziemne garaże. Dodatkowo na parterze zlokalizowane będą punkty usługowe. Wszystkie budynki oznaczone od A do H zlokalizowane zostaną wzdłuż ul. Aluzyjnej, patrząc od ronda przy ul. Sprawnej.

W ramach I Etapu inwestycji Ogrody Wiślane proponujemy do sprzedaży mieszkania w budynkach A oraz B, jest to łącznie 75 mieszkań gdzie metraż wynosi od 30 do 75 m2. Dodatkowo nasza oferta to również kilka mieszkań dwupoziomowych o powierzchni od 93 do 101 m2, zlokalizowanych na ostatnich piętrach. Lokale te posiadają 4 lub 5 pokoi, a także przestronne tarasy umiejscowione na dachach budynków

Nasza oferta mieszkaniowa pozwala na skorzystanie z programu rządowego Mieszkanie dla Młodych, czyli dopłata aż 30% jego wartości. Wynika to z faktu, że ceny mieszkań w ramach budynków A i B naszej inwestycji wahają się od 5.290 zł/m2 do 6.190 zł/m2. Zakończenie I Etapu inwestycji planowane jest na X.2017 roku.

W przeciągu 24 miesięcy planowane jest zakończenie inwestycji drogowej i tramwajowej, która polega na przedłużeniu ulicy Światowida oraz „szybkiego tramwaju” do pętli znajdującej się przy ulicy Modlińskiej. Inwestycja ta znajduje się zaledwie 400 metrów od osiedla dlatego jest to niezwykle ważny atut dla wszystkich poszukujących mieszkań pozwalających na komfortowe poruszanie się po stolicy.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaże podziemne
Realizacja inwestycji:
październik 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
75
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja liczne tereny rekreacyjne nowoczesne budynki ogromne tarasy mieszkania dwupoziomowe
Okolica

Ogrody Wiślane to osiedle które znajduje się otoczeniu licznych obszarów zielonych (spójrz w zakładkę Plan Zagospodarowania). Na terenie osiedla znajdują się liczne place zabaw, alejki spacerowe oraz wiele miejsc do wypoczynku, rekreacji.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

AMA-BUD spółka deweloperska która funkcjonuje na rynku usług deweloperskich w Warszawie od roku 1999. Poprzez kilkanaście lat istnienia spółki udało się zrealizować liczne inwestycje w Warszawie, zamykające się łącznie w liczbie ponad 1000 mieszkań. Poprzez tak długi okres działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie dzięki czemu wiemy dokładnie czego oczekują nasi klienci, jak stosować najwyższe standardy. Co ważne, nasza spółka z o.o. opiera się jedynie na polskim kapitale. W trakcie realizowania usług opieramy się jedynie na pełnej dbałości o jakość oferowanych usługa, a także by każda transakcja była przeprowadzana na najwyższym poziomie bezpieczeństwa

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Światowida 61a, Warszawa 03-144
Telefon:
22 302 06 01
Adres email:
sprzedaz@ama-bud.pl
Lokalizacja