Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Park Światowida
Park Światowida
Park Światowida

Park Światowida

Warszawa, Białołęka, ul. Światowida

Opis inwestycji

Park Światowida czyli inwestycja której początek datowany jest na rok 2014. Całość realizowana w centrum Tarchomina, przy ulicach Światowida oraz Mehoffera. W chwili obecnej gotowe do użytkowania są budynki A oraz B. Kolejny etap i realizacja budynków C oraz D zakończona ma zostać pod koniec roku 2017, w październiku.

W chwili obecnej proponujemy wszystkim zainteresowanym zakup mieszkań w budynku C. Znajduje się tam łącznie 19 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, począwszy od 27 metrów, a kończąc na 78 m2. Do tego mamy w ofercie również dwa obiekty usługowe mające powierzchnię od 94 do 103 m2

Park Światowida to osiedle w skład którego wchodzą cztery budynku, co da 204 mieszkania oddane do użytku. Naturalnie w budynkach przygotowano również miejsce na lokale usługowe, które znajdować się będą na parterze, będzie ich łącznie 19. Doświadczenie uczy nas by przygotować usługi na najwyższym poziomie, o wysokim standardzie i tak będzie w przypadku także tej inwestycji. W budynkach zostaną zamontowane windy cichobieżne, balustrady szklane, a także oferujący łącznie 252 miejsca garaż podziemny. Dbając o estetykę i prezencję budynku jego dolna elewacja będzie pokryta okładziną kamienną najlepszej jakości. Park Światowida to osiedle które będzie w pełni bezpieczne z uwagi na system monitoringu oraz ochronę. Mieszkańcy otrzymają niezbędne instalacje multimedialne.

Doskonała lokalizacja w połączeniu ze znakomitą architekturą (przygotowaną przez profesjonalistów z pracowni Jasiński Kruszewski Architekci) możemy oddać do dyspozycji wszystkich klientów nowoczesne osiedle, znajdujące się w przyjaznym otoczeniu, a co za tym idzie, dające wszystkim mieszkańcom znakomite warunki do mieszkania, gwarantujące wysoki komfort. Wszystko to oczywiście w ramach niskiej zabudowy, tak poszukiwanej w wielkich miastach. Wszyscy ceniący swój czas będą zachwyceni z lokalizacji naszego osiedla, z możliwości komunikacyjnych oferowanych w dzielnicy Tarchomin.

Tereny pomiędzy budynkami zostaną odpowiednio zaaranżowane, przygotowane będą tereny zielone oraz elementy niezbędne do codziennej rekreacji. To gwarancja wypoczynku w ciszy i spokoju mimo mieszkania w największym polskim mieście.

Park Światowid to zaledwie 12 minut podróży tramwajem do stacji Metro Młociny. To zaledwie kilka minut spacerem na urokliwy brzeg Wisły, to bliskość różnego rodzaju terenów zielonych, parków, terenów sprzyjających aktywności fizycznej, rekreacji

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Loggia
Miejsca postojowe:
garaż podziemny skupiający 252 miejsca garażowe
Realizacja inwestycji:
październik 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
4
Liczba mieszkań:
204
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przyjazna okolica nowoczesne osiedle niska zabudowa
Okolica

Tarchomin to idealne osiedle w Warszawie. To miejsce gdzie znajduje się wiele obiektów takich jak szkoły, przedszkola, to osiedle gdzie możemy liczyć się z doskonale przygotowaną infrastrukturą, nowoczesnymi układami komunikacyjnymi. Niedawno w okolicy Tarchomina uruchomiono most na Wiśle który jako jedyny w stolicy nie korkuje się. Most Północny to także nowa trasa tramwajowa łącząca Tarchomin z centrum miasta. Kompletne przygotowanie terenów w infrastrukturę techniczną sprawia, że osiedla budowane w ramach naszej inwestycji od razu będą przyłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej, kanalizacyjnej i wodnej co wpływa na maksymalną optymalizację kosztów mieszkania.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

AMA-BUD spółka deweloperska która funkcjonuje na rynku usług deweloperskich w Warszawie od roku 1999. Poprzez kilkanaście lat istnienia spółki udało się zrealizować liczne inwestycje w Warszawie, zamykające się łącznie w liczbie ponad 1000 mieszkań. Poprzez tak długi okres działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie dzięki czemu wiemy dokładnie czego oczekują nasi klienci, jak stosować najwyższe standardy. Co ważne, nasza spółka z o.o. opiera się jedynie na polskim kapitale. W trakcie realizowania usług opieramy się jedynie na pełnej dbałości o jakość oferowanych usługa, a także by każda transakcja była przeprowadzana na najwyższym poziomie bezpieczeństwa

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Światowida 61a, Warszawa 03-144
Telefon:
22 302 06 01
Adres email:
sprzedaz@ama-bud.pl
Lokalizacja