Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Bartycka 85
Bartycka 85
Bartycka 85

Bartycka 85

Warszawa, Mokotów, ul. Bartycka 85

Opis inwestycji

APM Development proponuje zupełnie nowy projekt mieszkaniowy Bartycka 85. Inwestycja przygotowywana jest od stycznia na warszawskim Mokotowie. Nasza firma od wielu już realizuje liczne projekty mieszkaniowe, a ta najnowsza to kolejny świeży powiew na rynku nowych nieruchomości. Przygotowanie ekskluzywnych mieszkań dla osób które pragną uzyskać najwyższy poziom komfortu, wygody w wielkim mieście.

Kameralny budynek w ramach inwestycji to gwarancja ciszy i spokoju. W tym miejscu czekaja na wszystkich mieszkania dwupokojowe mające ok. 46 m2 powierzchni oraz większe, trzypokojowe, metraż ok. 55 m2. Każde z mieszkań posiada taras lub balkon. Wszystkie lokale posiadają wysokość 2,7 m.

Wszyscy szukający naprawdę przestronnych mieszkań, takich od 100 m2 wzwyż, będą naprawdę zadowoleni z czteropokojowych lokali, zlokalizowanych na czwartym piętrze. Dodatkowym atutem tych mieszkań są ogrody znajdujące się na dachu budynku, mające 80 m2. Mieszkania te posiadają wysokość 2,8 m.

Każde lokale mieszkalne w naszej inwestycji posiadają pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, a także łazienkę oraz miejsce przeznaczone na garderobę.

Teren inwestycji zostanie odpowiednio zaaranżowany, do dyspozycji mieszkańców będzie zielony ogród. Każdy detal, każdy najmniejszy element jest tutaj przemyślany tak aby nowi mieszkańcy mogli znaleźć prawdziwą oazę spokoju w wielkim mieście.

Projekty mieszkań to połączenie klasyki oraz funkcjonalności rozwiązań, co automatycznie przekłada się na odpowiedni komfort życia. Bryły budynków, proste i w połączeniu ze szlachetnymi elementami dekoracyjnymi prezentują się niezwykle okazale. Do tego projekty przestronnych i dużych okien idealnie doświetlają mieszkania.

Poprzez stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, postawienie na najlepsze opcje architektoniczne i do tego wykorzystanie najlepszych materiałów wykończeniowych, stworzone zostało idealne miejsce do zamieszkania, dla każdego kto oczekuje czegoś więcej niż tylko zwykłego mieszkania.

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Garderoba
Miejsca postojowe:
miejsca postojowe w podziemnym garażu
Realizacja inwestycji:
IV kwartał 2016 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
27
Liczba kondygnacji:
5

Zalety inwestycji

kameralna zabudowa. Cały budynek to tylko 27 mieszkań,

powierzchnia mieszkań od 46 do 114 m2

podziemny garaż z miejscami postojowymi

wysoki standard wykończenia

bezpieczeństwo i komfort

elegancka forma, nowoczesna architektura

Twoje Wymarzone Mieszkanie zawsze Online

Okolica

Liczne czynniki spowodowało, że dolny Mokotów został wybrany jako miejsce przygotowania inwestycji Bartycka 85. Ta część Warszawy jest wyjątkowa z uwagi na ogromną popularność wśród poszukujących nowych mieszkań. Doskonały dostęp do najważniejszych punktów stolicy w połączeniu z ciszą, wszechobecną zielenią to najlepsze na co można liczyć. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują wyjątkową ofertę na nowe mieszkania.

Ulica Bluszczańska jest idealnym łącznikiem tego miejsca do centrum Warszawy. Tylko 5 km samochodem bądź autobusem i jesteśmy w sercu miasta. Blisko inwestycji zlokalizowany jest przystanek autobusowy. Ciche sąsiedztwo, liczne tereny zielone to gwarancja wypoczynku każdego dnia. Bliskość centrum, prestiżowa lokalizacja, czego można chcieć więcej?

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

APM Development – grupa deweloperska która składa się ze spółek celowych które powstały w ramach wykonania inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM to przedsiębiorcy doświadczeni, z wieloletnim działaniem na rynku nieruchomości, mający ogromną wiedzę o sektorze budowlanym. Zaangażowanie, pasja w realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie to najlepsza wizytówka APM Development. Już ponad 10 lat, od roku 2003 realizowane są przez APM liczne inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bartycka 63a lok 25, 00-716 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-czw. 08:30 – 19:00
sb. 10:30 – 15:30
Telefon:
22 847 91 86
Adres email:
apm@apm-development.pl
Lokalizacja