Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Bluszczańska
Osiedle Bluszczańska
Osiedle Bluszczańska

Osiedle Bluszczańska

Warszawa, Mokotów, ul. Bluszczańska

Opis inwestycji

Mokotów to dzielnica w której zrealizowano inwestycję Osiedle Bluszczańska. Dzięki temu osiedle znajduje się w wyjątkowym miejscu, w pobliżu licznych terenów zielonych, zespołów parkowych oraz miejsc rekreacyjnych.

Osiedle Bluszczańska to kameralne budownictwo, niezwykle lekka architektura, a do tego w pełni nowoczesna. Całość została starannie wkomponowana w sąsiedztwo. Ogromną zaletą tego miejsca jest to, iż znajduje się blisko Parku Łazienkowskiego, a rozwiązania komunikacyjne pozwalają na szybkie przemieszczenia się do centrum Warszawy (około 5 km). Cisza i spokój, przyroda w zasięgu ręki, nadwiślańskie tereny rekreacyjne to gwarancja komfortowego wypoczynku.

Całość Osiedla Bluszczańska to dziesięć kameralnych domów mieszkaniowych, mających trzy lub cztery pięta. Budynki zostały tak rozmieszczone aby zachować jak najwięcej miejsca na przestrzeń dla mieszkańców.

Między budynkami zaprojektowany został mini park który będzie doskonałym miejscem do spotkań rodzin i sąsiadów. Wśród elementów dziedzińca znajduje się plac zabaw dla dzieci. Wszystko zostaje dopełnione poprzez liczne alejki z kostką dekoracyjną oraz naturalnie starannie wybrana mała architektura w postaci choćby ławek parkowych, oświetlenia i zielni.

Poprzez takie zaprojektowanie i wykorzystanie przestrzeni otrzymujemy znakomite miejsce do zamieszkania o oryginalnym klimacie. Wszyscy zmotoryzowani mieszkańcy osiedla mogą korzystać z przestronnego parkingu zlokalizowanego w podziemiach do którego wjazd został pokierowany bezpośrednio z ulicy. Tym samym wyeliminowano ruch uliczny z terenu osiedla. Na terenie parkingu podziemnego zlokalizowano również pomieszczenia gospodarcze dla każdego z mieszkańców.

Nabywający mieszkania mogą oczekiwać szerokiego spektrum ofert odnośnie wielkości mieszkań. Małe i przytulne kawalerki do 34 m2, poprzez mieszkania dwupokojowe o powierzchni 46-58 m2, a także większe, trzypokojowe lokale od 69 do 80m2 Oferta mieszkaniowa kończy się na apartamentach czteropokojowych o powierzchni 125 m2. Każdy lokal posiada balkon lub taras które minimalna wartość może wielkość waha się od 5 do 39 m2. Dodatkowo niektóre z apartamentów na Osiedlu posiadają drugi balkon lub zielony taras. Wszystkie mieszkania parterowe posiadają osobiste, prywatne ogródki.

Projektując Osiedle Bluszczańska brano pod uwagę wymagania przyszłych mieszkańców dzięki czemu mieszkania są w pełni funkcjonalne, wykorzystano optymalnie metraż każdego z lokali. Widać to między innymi w podziale na strefy reprezentacyjne oraz prywatne. Kuchnie są widne i mają możliwość pełnego zespolenia z salonem, a także przygotowano miejsce do zaadaptowania na garderobę.

Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców nie zapomniano o kompleksowym systemie monitoringu, gwarancji całodobowej ochrony, a cały teren jest w pełni ogrodzony. Wszystkie bramy, furtki oraz wejść do holi piętrowych posiadają zamki kodowe oraz domofony. Dodatkowo przy wjeździe do bramy garażowej usytuowano miejsce dla ochrony.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Pomieszczenie gospodarcze, Garderoba
Komórka lokatorska:
elementem parkingu podziemnego są indywidualne pomieszczenia gospodarcze.
Miejsca postojowe:
przestronny parking podziemny
Realizacja inwestycji:
II kwartał 2015 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
10
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

Zaletą inwestycji Osiedle Bluszczańska jest kompletna realizacja w zgodzie z tym co przewiduje miejscowy plan zagospodarowania terenu. Dopuszcza on jedynie do zabudowy wielorodzinnej posiadającej punkty usługowe. Jednak żadne z budynków nie mogą posiadać więcej niż pięć kondygnacji. Warto zaznaczyć również, że w planie tym znajduje się skwer miejski i fontanna.

Okolica

Osiedle „Bluszczańska” to doskonałe miejsce dla rodzin. Idealnie przygotowana infrastruktura miejska oraz doskonałe możliwości komunikacyjne z centrum Warszawy to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. W najbliższym otoczeniu Osiedla znajdują się liczne punkty usługowe, handlowe, gastronomiczne, kościół, placówki edukacyjne czyli szkoły i przedszkola. Do tego możliwości rekreacyjne w postaci odpowiedniej infrastruktury nad brzegiem Wisły, Park Łazienkowski. Budynki w ramach inwestycji osiedla będą posiadały przyłącza do miejskiej sieci wodociągowej i ciepłowniczej.

Standard wykończenia

Cechą charakterystyczną architektury osiedla jest oczywiście prosta, spokojna kolorystyka, a także zastosowanie niezwykle eleganckiej formy. Budynki nawiązują do okresu międzywojennego poprzez proste, geometryczne formy architektoniczne, a także zastosowanie jasnych płaszczyzn elewacji. Dodatkowo ściany zewnętrzne, tarasy i balkony posiadają liczne i nowoczesne detale wykończenia. Pozytywnie wpływają one na całkowity odbiór inwestycji. Projektując inwestycje znakomicie wykorzystano ogromne okna jako jeden z dekoracyjnych elementów, nadając pełnej lekkości bryłom budynków. To także pełne otwarcie mieszkań na przestrzeń i światło.

Można odważnie zawyrokować, że mieszkańcom Osiedla na pewno nie zabraknie przestrzeni. Wszystkie kondygnacje posiadają niestandardową wysokość co dodatkowo dodaje oryginalności i wyjątkowości temu miejscu.

Budynki posiadają również windy którymi można szybko dostać się na parking podziemny.

Wszystko to sprawia, że mieszkania na Osiedlu Bluszczańskim są w stanie sprosta wymaganiom najbardziej wymagających osób

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

APM Development – grupa deweloperska która składa się ze spółek celowych które powstały w ramach wykonania inwestycji mieszkaniowych. Zarząd APM to przedsiębiorcy doświadczeni, z wieloletnim działaniem na rynku nieruchomości, mający ogromną wiedzę o sektorze budowlanym. Zaangażowanie, pasja w realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie to najlepsza wizytówka APM Development. Już ponad 10 lat, od roku 2003 realizowane są przez APM liczne inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bartycka 63a lok 25, 00-716 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:30 – 18:00
sob. 10:30-15:30
Telefon:
22 847 91 86
Adres email:
apm@apm-development.pl
Lokalizacja