Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Lanciego 12
Lanciego 12
Lanciego 12

Lanciego 12

Warszawa, Ursynów, ul. Lanciego 12

Opis inwestycji

Lanciego 12 to już kolejna inwestycja przygotowana przez Arche na terenie warszawskiego Ursynowa. Przy ulicach Lanciego oraz Migdałowej zostanie przygotowany budynek mający różnorodność zabudowy, wahającą się od 4 do 8 pięter. Architektura budynku poprzez swoją nowoczesność i znakomite wykorzystanie terenu pozwala stworzyć coś wyjątkowego, miejsce idealne do zamieszkania z zapleczem rekreacyjnym i placem zabaw

Wszyscy którzy poszukują czegoś wyjątkowego znajdą w tym miejscu coś dla siebie. W ramach inwestycji zostanie przygotowanych aż 230 mieszkań. Ich powierzchnia wahać się będzie od 27 aż do 120 m2. Do tego dla mieszkańców przygotowano aż 2 poziomy hali garażowej o łącznej pojemności 308 miejsc parkingowych. Znakomita infrastruktura, rozbudowany system komunikacji miejskiej, to sprawia, że Lanciego 12 będzie idealnym miejsce dla rodzin z dziećmi, singli oraz wszystkich tych którzy stawiają na pierwszym miejscu komfort oraz wygodę.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Miejsca postojowe:
308 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
230
Liczba kondygnacji:
9

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja przyjazna okolica hale garażowe podziemne plac zabaw i teren rekreacyjny
Okolica

Mnogość restauracji, kino, kafejki oraz różnorodne sklepy, to tylko część możliwości otwierających się przed mieszkańcami inwestycji Lanciego 12 na warszawskim Ursynowie.

Jakie zalety ma zamieszkanie w tej okolicy?

Rozbudowany system komunikacji miejskiej, w tym zaledwie 5 minut drogi od stacji Metro Natolin. Mnogość obiektów edukacyjnych takich jak szkoły, przedszkola czy żłobki. Liczne tereny rekreacyjne pozwalające na codzienną dawkę rozrywki. Między innymi boiska, korty tenisowe czy place zabaw. Liczne tereny zielone w postaci Parku Przy Bażantarni, Lasek Brzozowy czy też Las Kabacki. Dla aktywnych liczne ścieżki rowerowe oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji i inne obiekty sportowe. Do tego oczywiście Galeria Ursynów na większe i modne zakupy czy też centra medyczne, przychodnie oraz pozostałe obiekty użyteczności publicznej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Spółka Arche działa na rynku deweloperskim ponad 20 lat, założona została w roku 1991. Przez cały okres aktywnego działania na rynku nieruchomości Arche przygotowało ponad 5000 domów i mieszkań. Na swoim koncie posiada również realizację 6 hoteli.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Puławska 361, 02 - 801 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 08:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
530 250 000
Adres email:
arche@arche.pl
Lokalizacja