Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Klasyków Wille Miejskie
Klasyków Wille Miejskie
Klasyków Wille Miejskie

Klasyków Wille Miejskie

Warszawa, Białołęka, ul. Krokwi 36A

Opis inwestycji

Klasyków Wille Miejskie zachwycają niską, kameralną zabudową tworzącą wyjątkowo rodziną i spokojną atmosferę. Nawiązująca do klimatu podmiejskich miasteczek inwestycja składa się z trzynastu budynków mieszkalnych, charakteryzujących się klasycznymi, harmonijnymi rozwiązaniami, proporcjonalną bryłą i niewysoką zabudową. Wszystkie wnętrza wyposażone zostały w duże okna zapewniające dobre oświetlenie i piękne widoki na pobliskie tereny zielone. Mieszkańcy mogą cieszyć się przestrzennym i fantazyjnym patio z kompleksem wypoczynkowych ławeczek oraz placem zabaw dla dzieci. Do aktywnego spędzania czasu na łonie natury zachęcają również znajdujące się w pobliżu osiedla tereny zielone. Dogodne połączenie komunikacyjne z lewobrzeżną częścią Warszawy zapewnia znajdująca się w bliskim sąsiedztwie osiedla stacja kolejowa Płudy. Dojazd ułatwiają także nowe inwestycje – nowoczesny Most Północny z Trasą Północną oraz linia tramwajowa.

Inwestycja Osiedle Klasyków znajduje się na Henrykowie, Ul. Krokwi (11,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Klasyków jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 859 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klasyków pozostały na sprzedaż 142 mieszkania o powierzchniach od 31 do 109 metrów kwadratowych.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Klasyków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krokwi.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klasyków znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO w odległości 350 m, Inspiracja. Przedszkole i Szkoła Podstawowa Niepubliczne. w odległości 650 m, Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Białołęka m.st. Warszawy w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m BugiLand Aktywne Dziecko, w odległości 350 m NPP-P "Dziatwa" przy SKT nr 5 STO, w odległości 350 m Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Amaltea w odległości 100 m, Grupa Auto Wimar - Autoryzowany Dealer i Serwis ŠKODA Auto w odległości 550 m, Zakład Technologii Materiałów Sp. z o.o. w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: KMG - Krav Maga Global Białołęka w odległości 350 m, Boisko Piłkarskie w odległości 600 m, Calypso Fitness Club w odległości 1 150 m.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ogrodzenie działki, winda, monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon, Loggia, Garderoba, teren rekreacyjny, pergola
Komórka lokatorska:
brak
Miejsca postojowe:
29 300zł
Realizacja inwestycji:
bud A-H - oddane do użytkowania, bud. I-R - kwiecień 2018
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
16
Liczba mieszkań:
993
Liczba kondygnacji:
4

Zalety inwestycji

niska, kameralna zabudowa Około 20 mieszkań w każdym z budynków z windą Estetycznie wykończone powierzchnie wspólne Wyjątkowa zieleń, starodrzew na terenie osiedla Lokale usługowe na terenie osiedla wóżkownio-rowerownia w każdej klatce parking dla gości Całodobowa ochrona, monitoring, teren strzeżony Duże przestrzenne okna
Okolica

Klasyków Wille Miejskie to osiedle zlokalizowane w otulinie Lasów Dąbrówka i Henryków. Takie otoczenie natury to gwarancja spokoju, ciszy, wygody. Oczywiście nie oznacza to, iż inwestycja zlokalizowana jest z dala od cywilizacji. Zaledwie 15 minut do stacji Metro Dworzec Gdański, blisko do mostu Słodowskiej-Curie i linii szybkiego tramwaju. Dodatkowo można korzystać ze zmodernizowanej ulicy Modlińskiej posiadającej buspas, a także trasy S8. Osiedle z bogatą infrastrukturą, w okolicy znajdują się liczne przedszkola, szkoły, a także miejsca oferujące rozrywkę oraz rekreację. Zakupy można bez problemów zrobić w okolicznych sklepach czy centrach handlowych. Dla najmłodszych nowoczesny plac zabaw w Parku Henrykowskim

Standard wykończenia

deweloperski. Więcej informacji w biurze sprzedaży

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Krokwi 36A, 03-114 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-śr., pt. 10:00 – 18:00
czw. 11:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
22 351 66 08
Adres email:
izabela.roguska@domd.pl
Lokalizacja