Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Apartamenty Mokotów nad Skarpą
Apartamenty Mokotów nad Skarpą
Apartamenty Mokotów nad Skarpą

Apartamenty Mokotów nad Skarpą

Warszawa, Mokotów, ul. Bukowińska 2

Opis inwestycji

Apartamenty Mokotów nad Skarpą to zaprojektowane z najwyższą starannością dwa budynki, posiadające od 5 do 10 pięter.

Zastosowane na elewacji ciekawych rozwiązań nadaje bryle budynku modernistycznego wyrazu. Pasy balustrad w poziomie będą w pełni zrealizowane ze szkła, a zastosowanie w nich elementów o kolorystyce grafitowej, jasnego miodowego drewna oraz białej dodadzą wszystkiemu szyku. Dodatkowo na jednej z elewacji będą przygotowane skośne balkony oraz szklane wykusze, które staną się przedłużeniem dziennych pokojów.

Aby zapewnić maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo zaprojektowaliśmy podziemny, dwupoziomowy garaż, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdować się będą także boksy na rowery, komórki lokatorskie. Naturalnie nad wszystkim czuwać będzie system monitoringu oraz całodobowa ochrona.

Całość inwestycji to przygotowanie łącznie 183 apartamentów, w tym apartamentów dwupoziomowych z tarasami na dachu. Przepiękna panorama z apartamentów na skarpę. Całość wykonana w oparciu o najwyższe standardy, a za projekt odpowiada wyspecjalizowania pracownia architektoniczna Mąka Sojka Architekci

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
monitoring, ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Komórka, Loggia
Komórka lokatorska:
tak
Miejsca postojowe:
dwupoziomowy podziemny garaż
Realizacja inwestycji:
1 czerwca 2017 r.
Typ budynku:
Apartamentowiec
Liczba budynków:
1
Liczba mieszkań:
183
Liczba kondygnacji:
11

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja ciekawa architektura bezpieczne osiedle wysoki standard
Okolica

Znakomita inwestycja mieszkaniowa w znakomitym położeniu czyli najwyższy punkt skarpy warszawskiej, w otoczeniu licznych terenów zielonych. Tylko 500 metrów dzieli Mokotów Nad Skarpą od stacji Metro Wilanowska. Znajdziecie tutaj przedszkola, szkoły oraz sklepy, punkty usługowe i centra handlowe. Blisko również do centrum biznesowego Mokotowa. W planach przygotowywana rewitalizacja terenu Dworca Południowego.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Bukowińska 2, 02-703 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-śr., pt. 10:00 – 18:00
czw. 11:00 – 18:00
sb.-nd. 10:00 – 15:00
Telefon:
22 351 62 31
Adres email:
jan.mazurkiewicz@domd.pl
Lokalizacja