Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Osiedle Przyjaciół
Osiedle Przyjaciół
Osiedle Przyjaciół

Osiedle Przyjaciół

Warszawa, Bemowo, ul. Kiermaszowa 10

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Przyjaciół to realizacja 3 budynków w oparciu o modernistyczną bryłę. Zaplanowane dziedzińce osiedlowe w oparciu o kameralny klimat. Do wyboru najróżniejsze mieszkania, te zaczynające się od 27 m2 jak i największe, sięgające powierzchni 113 m2. W ramach części wspólnych przygotowanych choćby nowoczesne windy pozwalające na szybkie docieranie do garaży podziemnych. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla przygotowano nowoczesne place zabaw. W ramach realizacji osiedla zadbano o części wspólne, przygotowanie starannie terenów zielonych, małej architektury, osiedlowych alejek.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Balkon
Miejsca postojowe:
garaże podziemne
Realizacja inwestycji:
sierpień 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
3
Liczba mieszkań:
296
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja nowoczesne osiedle liczne udogodnienia modernistyczna architektura
Okolica

Osiedle Przyjaciół znajduje się w centrum Bemowa. To jedna z ciekawszych dzielnic Warszawy, znakomicie się rozwijająca. Wygodne docieranie do centrum gwarantują liczne linie autobusowe, sieć rowerów miejskich Veturillo, a w przyszłości także realizowana II linia metra. Bemowo posiada rozbudowaną infrastrukturę, niezbędną do komfortowego i wygodnego życia. Centra handlowe, sklepy, placówki usługowe, a także liczne przedszkola, szkoły, placówki medyczne. Do tego oczywiście liczne tereny rekreacyjne, parki czy bogata sieć ścieżek rowerowych

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Kiermaszowa 10, Warszawa
Godziny pracy:
pn.-śr., pt. 10:00 – 18:00
czw. 11:00 – 18:00
sb. 10:00 – 15:00
Telefon:
22 351 66 14
Adres email:
agata.skorska@domd.pl
Lokalizacja