Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Palladium
Palladium
Palladium

Palladium

Warszawa, Białołęka, ul. Elżbiety Barszczewskiej

Opis inwestycji

Osiedle Palladium to realizacja dwuetapowa. Pierwszy etap został oddany do użytku, drugi jest w trakcie realizacji, planowany termin oddania to wrzesień 2017. Całość inwestycji to łącznie 277 mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi. Deweloper proponuje lokale o zróżnicowanej powierzchni, zaczynając od 32 m2, a kończąc na 94,70 m2.

Projekt inwestycji Osiedla Palladium opiera się na filmowych inspiracjach z uwagi na sąsiedztwo ulic których patronami są znane przedwojenne gwiazdy kina (np. Hanka Ordonówna czy Mieczysława Ćwiklińska). Kupujący mieszkania tutaj uzyskują dostęp do wielu udogodnień. Mieszkania funkcjonalne i przestronne, ich metraż zaczyna się od 32 m2. Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogródki, pozostałe balkony lub loggia. Dbając o wysoki komfort i standard mieszkańców przygotowany został oryginalny projekt dziedzińca z pełną infrastrukturą. Przemieszczanie po budynku zapewniają szybkie i ciche windy. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
winda, ochrona całodobowa, plac zabaw
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
wrzesień 2017 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

doskonała lokalizacja ogródki, balkony lub loggie przynależące do mieszkań różnorodna powierzchnia mieszkań cichobieżne windy
Okolica

Palladium to inwestycja mieszkaniowa znajdująca się w znakomitej dzielnicy Warszawa, blisko centrum Tarchomina. W okolicy znajdują się rozliczne obiekty użyteczności publicznej, sklepy czy miejsca usług. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia infrastruktura drogowa oraz naturalnie komunikacja miejska w postaci autobusów i tramwajów. Łatwość i szybkość w dotarciu do Metra Młociny. Okolica Palladium to również liczne zielone tereny czy bliskość Wisły. Na większe zakupy będzie można wybrać się realizowanej obecnie Galerii Północnej.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu, a Państwa zadowolenie, spełnienie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy. 

Jesteśmy liderem  na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku. Do końca 2016 roku oddaliśmy do użytku około 26.3 tysiąca mieszkań i apartamentów. To niemal 78 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi...

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. Wielokrotnie uhonorowano nas tytułem Dewelopera Mieszkaniowego Roku, a w 2010 roku nasza spółka zdobyła pierwsze miejsce w rankingu 50 największych europejskich deweloperów oraz tytuł Dewelopera Dekady. Jesteśmy też laureatem licznych nagród, takich jak np. Perły Polskiej Gospodarki czy Diamenty Forbesa.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Elżbiety Barszczewskiej 10, 03-142 Warszawa
Godziny pracy:
pn., śr., pt. 10.00 – 18.00
czw. 11:00 – 18:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
668 233 375
Adres email:
magdalena.iwanczyk@domd.pl
Lokalizacja