Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Bliskie Bemowo
Bliskie Bemowo
Bliskie Bemowo

Bliskie Bemowo

Warszawa, Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Opis inwestycji

Ogromne mieszkanie, wielka przestrzeń i dwie sypialnie? A może funkcjonalna i przytulna kawalerka? Niezależnie od poszukiwania konkretnych lokali mieszkaniowych należy mieć pewność, że oferta Bliskie Bemowo to idealne rozwiązania dla każdego.

Grupo Lar to ofert różnorodnych mieszkań z balkonami i ogródkami. Nasza propozycja to mieszkania mające 1, 2, 3 lub 4 pokoje.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach dzięki czemu łącznie zostanie przygotowanych 192 mieszkania o dużej rozpiętości metraży. Grupo Lar z myślą o zróżnicowanych potrzebach przygotowała ofertę mieszkań o układach pomieszczeń – 1, 2, 3 i 4 pokoje. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, z kolei te na piętrze będą miały balkony. To mieszkania o wysokim standardzie wykonania, a oddane do użytkowania w stanie deweloperskim.

Kupując mieszkania przygotowane przez Grupo Lar zyskuje się bezpieczeństwo inwestycji, dodatkowo oferujemy gwarancję własności gruntu. Takie podejście do inwestycji sprawia, że nowi mieszkańcy nie muszą ponosić opłat związanych z użytkowaniem gruntu.

Jak pokazują statystyki, wśród mieszkańców Bemowa przeważają osoby mające mniej niż 30 lat. Jest ich tutaj około 60% i dlatego też decyzja o kupnie mieszkania w tym miejscu to znakomity pomysł, znakomita inwestycja na długie lata.

Bemowo to jedna z najciekawszych dzielnic Warszawy, dynamicznie się rozwijając oraz posiadająca rozbudowaną infrastrukturę. To zatem idealne miejsce do zamieszkania dla osób młodych, rozpoczynających swoją karierę jak i rodzin z dziećmi. Placówki edukacyjne, medyczne, liczne tereny zielone oraz łatwy dojazd do centrum miasta i innych dzielnic Warszawy to wystarczające argumenty, by przekonać się do wybrania Bemowa jako miejsca do zamieszkania

Dodatkowe dane:

Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Typ budynku:
Blok
Liczba mieszkań:
192
Liczba kondygnacji:
6

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja doskonała komunikacja zielona okolica własność gruntu
Okolica

Bliskie Bemowo to cisza, spokój oraz liczne tereny zielone. Dlatego to miejsce które gwarantuje wysoki standard, możliwość wygodnego oraz bezpiecznego życia, z dala od wielkomiejskiego hałasu ale równocześnie dające szybkie możliwości przemieszczania się po stolicy. Bemowo to idealne połączenie tego co powinno posiadać duże miasto i tereny podmiejskie. Z jednej strony oferta handlowa, usługowa, obiekty oświatowe oraz medyczne i gastronomiczne. Z drugiej strony liczne Parki w tym Leśny Bemowo, Przy Starych Jelonkach oraz Górczewska, a także ścieżki rowerowe, skwery, liczne miejsca do rekreacji, aktywnego wypoczynku.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Już ponad 50 lat oferujemy znakomite usługi związane z rynkiem nieruchomości. Jesteśmy profesjonalistami, z międzynarodowym doświadczeniem. Od dekady przygotowujemy nowe osiedla w Warszawie, skupiamy się na inwestycjach mieszkaniowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. Powstańców Śląskich 58A, 01-381 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 302 02 02 wew. 5
Adres email:
sprzedaz@bliskiebemowo.com
Lokalizacja