Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Przy Woronicza
Przy Woronicza
Przy Woronicza

Przy Woronicza

Warszawa, Mokotów, ul. Woronicza

Opis inwestycji

Przy Woronicza to nowa inwestycja realizowana na Mokotowie przez renomowanego dewelopera – Grupo Lar. Grupo Lar to ogromne doświadczenie na światowym rynku nieruchomości. Firma od pięćdziesięciu lat realizuje liczne inwestycje w różnych lokalizacjach. To najlepsze rekomendacja naszych usług deweloperskich. Na rynku warszawskim jesteśmy obecni od 2005 roku. Przy Woronicza to nowe mieszkania które cechuje najlepsza jakość realizacji przy równoczesnym najwyższym poziomie zabezpieczeń kupna nieruchomości. Wynika to z faktu, iż Grupo Lar prowadzi zamknięty rachunek powierniczy.

W ramach pierwszego etapu inwestycji Przy Woronicza zostanie przygotowanych 76 mieszkań. Mieszkania funkcjonalne, wygodne, ciekawy rozkład pomieszczeń, a metraż od 66 do 63 m2. Kolejny etap inwestycji to już 103 mieszkania, mające metraż od 30 do 67 m2. Mieszkania posiadać będą balkony, a te na parterze ogródki osiągające powierzchnie do 70 m2. Na uwagę zasługuje znakomicie przygotowana oferta mieszkań z dwoma pokojami (aneksy lub oddzielne kuchnie), o funkcjonalnym rozkładzie. Taka propozycja na pewno zainteresuje wielu Klientów. Projekt zakłada duże odległości pomiędzy budynkami co wpływa na wysoki komfort życia, na zachowanie prywatności. Do tego wjazd na osiedle od Woronicza.

Projekty mieszkań przygotowane między innymi pod kątem znakomitego usytuowania względem kierunków świata. Poprzez przygotowanie dużych okien wnętrza będą doskonale doświetlone, a przestronne balkony to miejsca na codzienny relaks.

Dodatkowe dane:

Udogodnienia:
ochrona całodobowa
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon, Loggia
Realizacja inwestycji:
2018 r.
Typ budynku:
Blok
Liczba budynków:
2
Liczba mieszkań:
179
Liczba kondygnacji:
8

Zalety inwestycji

znakomita lokalizacja kameralne osiedle zamknięty rachunek przestronne balkony
Okolica

Przy Woronicza to inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. To inwestycja mająca liczne zalety, w tym doskonałe położenie, dzięki komunikacji miejskiej w postaci tramwajów, autobusów i metra niezwykle łatwo można przemieszczać się po stolicy.

Osoby zmotoryzowane będą zachwycone znakomitymi możliwościami szybkiego dotarcia do drogi ekspresowej S79, która wiedzie między innymi do Lotniska Chopina czy autostrady.

„Przy Woronicza” to znakomite miejsce dla wszystkich tych którzy stawiają na bliskość korzyści wielkiego miasta, łatwego dojazdy do pracy, szkoły czy miejsc rozrywki i wypoczynku.

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Informacje o deweloperze

Już ponad 50 lat oferujemy znakomite usługi związane z rynkiem nieruchomości. Jesteśmy profesjonalistami, z międzynarodowym doświadczeniem. Od dekady przygotowujemy nowe osiedla w Warszawie, skupiamy się na inwestycjach mieszkaniowych.

Biuro sprzedaży
Adres biura:
ul. J.P. Woronicza 33 (wjazd od Racjonalizacji), 02-673 Warszawa
Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00 – 19:00
sb. 10:00 – 14:00
Telefon:
22 302 02 02 wew. 3
Adres email:
sprzedaz@przyworonicza.com
Lokalizacja